Drukarki Brady

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 20
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:05

Drukarki Brady

Post autor: heniutek »

Każdy, kto jest w jakiś sposób związany z przemysłem pewnie kojarzy taki element jak drukarka Brady. Drukuje się na nich wiele bardzo wartościowych rzeczy, zwłaszcza w energetyce. Zastanawia mnie jednak taka rzecz, jak wygląda żywotność takich drukarek, tj. ile lat eksploatacji potrafią znieść? Te, które są w firmie mojego brata to często są wymieniane z powodu uszkodzeń mechanicznych wskutek upadków lub innych czynników zewnętrznych.
Awatar użytkownika
docentus
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 21:32

Re: Drukarki Brady

Post autor: docentus »

Mam nadzieję, że inni Ci tutaj pomogą. Ja niewiele wiem w tym zakresie.

krakowski związek tenisa stołowego
Nie ma maski, która by mogła długo ukryć miłość tam, gdzie ona jest, ani udać ją tam, gdzie jej nie ma.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Drukarki Brady

Post autor: Catty »

A skoro już mowa o drukarkach, to jakie zazwyczaj kupujecie wkłady do Waszych drukarek - oryginalne czy zamienniki? Ja zawsze staram się kupować oryginalne wkłady. Ale dzięki temu, że zamawiam je on-line, na przykład w sklepie internetowym https://www.drukuj24.pl/wklad-atramento ... nalny.html, to wcale nie musze za nie przepłacać ;)
Awatar użytkownika
Wiolkas
Posty: 73
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:57

Re: Drukarki Brady

Post autor: Wiolkas »

Posiadanie porządnej drukarki w firmie jest bardzo ważne, stawia się również często na urządzenia wielofunkcyjne. W wielu firmach również mogą sprawdzić się drukarki sublimacyjne. Takie będziecie mogli znaleźć na stronie supportart.pl. Te w połączeniu ze specjalnym tuszem przygotują wam elementy do oklejenia puzzli, kubków, etui do telefonów itp.
ODPOWIEDZ