strona internetowa

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
Awatar użytkownika
puchatka
Posty: 17
Rejestracja: 09 gru 2019, 11:27

strona internetowa

Post autor: puchatka »

Szukam kogos, kto sie specjalizuje w tworzeniu/ projektowaniu stron internetowych, moze mi polecicie jakas firme?
Awatar użytkownika
blonda
Posty: 89
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:04

Re: strona internetowa

Post autor: blonda »

:)
Ostatnio zmieniony 12 sty 2020, 19:39 przez blonda, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lentilkowa
Posty: 32
Rejestracja: 13 paź 2019, 21:00

Re: strona internetowa

Post autor: lentilkowa »

jest wiele firm ktore sie tym zajmuja wiec masz duzy wybor :) podstawa to oczywiscie dobry hosting i domena
Ostatnio zmieniony 10 sty 2020, 18:42 przez lentilkowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Barfa
Posty: 16
Rejestracja: 07 sie 2019, 14:49

Re: strona internetowa

Post autor: Barfa »

lentilkowa pisze: ↑30 gru 2019, 23:36 jest wiele firm ktore sie tym zajmuja wiec masz duzy wybor :) podstawa to oczywiscie dobry hosting i domena, ja mam na nazwa.pl i bardzo sobie chwale
No tak oni maja naprawde solidne uslugi. Ostatnio jak dzwonilam na infolinie to swietne bylo to, ze kilka sekund sie tylko czekalo na polaczenie, a pani bez problemu wszystko wyjasnila mi na sluchawce :)
Awatar użytkownika
evelinka34
Posty: 53
Rejestracja: 19 lut 2020, 12:23

Re: strona internetowa

Post autor: evelinka34 »

Też korzystamy z hostingów w nazwie.pl a do tego mamy u nich stworzony sklep internetowy i bardzo dobrze na działa.
Awatar użytkownika
jestemwasz
Posty: 49
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:14

Re: strona internetowa

Post autor: jestemwasz »

Podstawą dla strony internetowej jest tak zwany hosting, bardzo dobrą ofertę ma Domenomania https://domenomania.pl/serwery/pakiety, transfer danych zawsze bez limitu. Pakiety są bardzo elastyczne i korzystne cenowo, nawet startujący biznes bez problemu udźwignie taki wydatek.

stoły vario
Awatar użytkownika
skoczek
Posty: 19
Rejestracja: 24 mar 2020, 21:48

Re: strona internetowa

Post autor: skoczek »

evelinka34 pisze: ↑25 lut 2020, 14:17 Też korzystamy z hostingów w nazwie.pl a do tego mamy u nich stworzony sklep internetowy i bardzo dobrze na działa.
Zaciekawiła mnie taka opcja. Sprawdzę ją sobie na pewno. Sklep tworzyliście sami od podstaw czy jest od razu w ofercie? Zamierzam za kilka miesięcy otworzyć własny, więc przyda mi się taka informacja. W jaki sposób najlepiej ułożyć sobie współpracę z hurtownią? W obecnych czasach najlepsza opcja to internetowa hurtownia perfum http://ptgtrading.pl/, z którą wszystko można załatwić telefonicznie lub online.
ODPOWIEDZ