Impreza w namiocie

Jak wybrać najlepszą ekipę remontową? Gdzie kupić najlepszej jakości, trwałe farby? Jak znaleźć dobrego budowlańca?
Awatar użytkownika
Szalala
Posty: 76
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:51

Impreza w namiocie

Post autor: Szalala »

Organizowanie imprez w plenerze jest coraz bardziej popularne. Ważne moim zdaniem jest też by zapewnić dobre miejsce w razie nie pogody. Czytałam tutaj https://pronamiot.pl/index.php/namioty- ... a-impreze/ o tym, że coraz częściej korzysta się z namiotów magazynowych właśnie na takie imprezy wy , jak je organizujecie?

Awatar użytkownika
Catty
Posty: 338
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Impreza w namiocie

Post autor: Catty »

Jeśli ma być to impreza z okazji urodzin, to na pewno przyda się Wam niejedna girlanda Urodziny nie mogą się odbyć bez takich dekoracji. Ja fajne girlandy urodzinowe widziałam ostatnio w sklepie internetowym Happenings.pl. , polecam więc się tam rozejrzeć ;)

Awatar użytkownika
Andre
Posty: 197
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:34

Re: Impreza w namiocie

Post autor: Andre »

Taka impreza w plenerze to super sprawa - jednak obecnie mamy bardzo zmienną aurę pogodową. Jeśli więc chcemy aby taka impreza na świeżym powietrzu przebiegła bez większych komplikacji to warto mieć przy sobie stację pogodową. Takie urządzenie https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ms_1177 od razu wyłapie zmiany w pogodzie i ostrzeże nas przed ulewnymi deszczami, wiatrem czy burzą.

Awatar użytkownika
tasia
Posty: 41
Rejestracja: 28 lip 2019, 14:34

Re: Impreza w namiocie

Post autor: tasia »

Ja jednak miałabym obawy, że pogoda nie dopisze i impreza nie będzie już taka fajna jak się zapowiadała. Dlatego jak ostatnio ze znajomymi koleżankami chciałam się zabawić to postanowiłyśmy wybrać się do klubu Rasputin w Rzeszowie. Pełno atrakcji, dobre drinki no i najważniejsze, że miałyśmy dach nad głową i nie trzeba się było bać o pogodę.

Awatar użytkownika
wiktorek
Posty: 14
Rejestracja: 11 wrz 2020, 16:21

Re: Impreza w namiocie

Post autor: wiktorek »

Jeśli mamy lato i ogromny ogród to myślę, że można pobawić się w taką imprezę. Ja kilka razy organizowałem urodziny czy imieniny dla moich bliskich i muszę powiedzieć, że jeszcze deszcz do tej pory mi w niczym nie przeszkodził. Mam kilka swoich sprawdzonych miejsc gdzie np zamawiam przekąski czy np jak z https://godanparty.pl/ zamawiam elementy dekoracyjne no i kubeczki, talerzyki żeby później nie musieć tego wszystkiego zmywać.

ODPOWIEDZ