Meble Wrocław

Jak wybrać najlepszą ekipę remontową? Gdzie kupić najlepszej jakości, trwałe farby? Jak znaleźć dobrego budowlańca?
Awatar użytkownika
zoja

Meble Wrocław

Post autor: zoja »

Cześć wszystkim! Bardzo chciałam kupić meble na wymiar, ale trudno jest mi się zdecydować na konkretnego producenta. Na pewno mam na oku ofertę meblejanas.eu. Kojarzycie? Możecie polecić?

yasminelle ceneo

Awatar użytkownika
Luna_72

Re: Meble Wrocław

Post autor: Luna_72 »

Zafundowałam sobie meble do łazienki od tego producenta i uważam, że na lepszą jakość na pewno nie mogłabym trafić nigdzie indziej. Poza tym myślę, że cena nie jest tak wysoka. To jeden z lepszych producentów, jeśli chodzi o Wrocław i okolice. Takie jest moje zdanie.

https://mirapolnext.pl/akcesoria-rowerowe-c-396_408.html

Konąewa36

Post autor: Konąewa36 »

Salony meblowe współpracują często z ekipami lub tak jak ja znalazłam. W salonie https://www.vox.pl/salon-turek-salon-pa ... rkovia-505 architekt wnętrz stworzył nowoczesny projekt mieszkania. Funkcjonalnie, pod moje potrzeby. Mają lokalizacje na terenie całego kraju i sklep internetowy polecam.

(Salony meblowe współpracują często z ekipami lub tak jak ja znalazłam. W salonie architekt wnętrz stworzył nowoczesny projekt mieszkania. Funkcjonalnie, pod moje potrzeby. Mają lokalizacje na terenie całego kraju i sklep internetowy polecam.)

qwe

Post autor: qwe »

Luna_72 pisze:
20 sty 2021, 3:06
Zafundowałam sobie meble do łazienki od tego producenta i uważam, że na lepszą jakość na pewno nie mogłabym trafić nigdzie indziej. Poza tym myślę, że cena nie jest tak wysoka. To jeden z lepszych producentów, jeśli chodzi o Wrocław i okolice. Takie jest moje zdanie.
Ładne meble to podstawa, ale i nie tylko. Warto pomyśleć o wielu sprawach, takich jak na przykład cegła na ścianę . No i ja mam pytanie. Czy Wy macie takie aranżacje u siebie, albo u bliskich? Ciekawa jestem, jak to wygląda i jak to Wam pasuje. Może ktoś coś poradzić? Pokazać? Szukam, jak to mówią, po prostu inspiracji.

Szysiuńka

Post autor: Szysiuńka »

Dokładnie. Też zawsze powtarzam, że meble nie mogą być tylko ładne. Musza jednak przede wszystkim być praktyczne i dobrze wykonane. Bo to nie jest zabawka na rok czy dwa. Standardowo kupuję w Ikei. Ostatnio nawet zamówiłam online sofę i łóżka do pokoju chłopców. Dostawa była szybko i do tego pod same drzwi. Nie bawiłam sie tez w montaż, bo jak się okazuje i od tego w Warszawie są specjalne firmy. Montier Mebli z ulicy broniewskiego zajął się tematem. Usługa była wykonana po 1,5godziny

ODPOWIEDZ