Herbata matcha

Ciekawe oferty, opinie, pomysły.
Awatar użytkownika
Jadwiga80
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2020, 10:44

Herbata matcha

Post autor: Jadwiga80 »

Mieliście okazję próbować prawdziwej japońskiej matchy? Co sądzicie o jej smaku? Słyszałam, że ma wiele korzystnych właściwości, dlatego zastanawiam się, czy sobie jej nie sprawić, szczególnie że wpadła mi ostatnio w oko oferta freshandgreen.pl. Dajcie znać, czy kojarzycie ten sklep.
Awatar użytkownika
eugenia1977
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2020, 7:36

Re: Herbata matcha

Post autor: eugenia1977 »

Od Fresh & Green kupowałam zestaw do herbaty matcha, a teraz regularnie uzupełniam zapasy tego japońskiego cuda. Zauważyłam w organizmie wiele pozytywnych zmian, co zawdzięczam piciu matchy wysokiej jakości i ze sprawdzonego źródła:)
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Herbata matcha

Post autor: Catty »

Nie wiem, jak Wy, ale ja na przykład bardzo często stosuję jakieś dodatki do herbaty :) Ostatnio na przykład odkryłam syrop z pigwy i musze przyznać, że naprawdę bardzo mi zasmakował ;) Zaczęłam szukać na jego temat informacji w sieci i dowiedziałam się ze strony https://coteca.pl/przetwory/328-syrop-z-pigwy.html, że ma on sporo cennych właściwości, na przykład zawiera dużo witaminy C :) Myślę, że może się więc przydać w sezonie jesienno-zimowym ;)

beret żołnierza
michaśka

Re: Herbata matcha

Post autor: michaśka »

Ja uwielbiam właśnie owocowe herbatki, jednak najbardziej spodobał mi się sklep Eko Aleja, ponieważ tutaj można kupić bardzo dobrą herbatę ekologiczną. Wybór jest naprawdę świetny, więc zawsze zamawiam po kilka opakowań bo zawsze szybko mi ubywają. Są przepyszne i bardzo aromatyczne
ODPOWIEDZ