Gdzie kupić płytki?

Jak wybrać najlepszą ekipę remontową? Gdzie kupić najlepszej jakości, trwałe farby? Jak znaleźć dobrego budowlańca?
Awatar użytkownika
wierzchoslawa-85
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2022, 0:17

Gdzie kupić płytki?

Post autor: wierzchoslawa-85 »

Czeka mnie generalny remont mojego domu, nie ukrywam, że jestem zestresowana, żeby nie powiedzieć, że przerażona, bo wiadomo, jakie są teraz koszty remontu - usług budowlanych, jak i materiałów budowlanych. Dlatego szukam, jeśli tylko jest gdzieś taka możliwość, tańszych rozwiązań. Chciałabym kupić płytki Porcelanosa płytki drewnopodobne, wiecie gdzie je kupić?
xianti

Re: Gdzie kupić płytki?

Post autor: xianti »

ja też myślałam o płytkach, ale jeśli mam szczerze powiedzieć, to jednak bez tego nie będę mogła sobie sprawdzić innego rodzaju rozwiązań. No i jeśli już, to mam nadzieję, że uda nam się coś fajnego kupić. Wiecie, chodzi oto, czy na przykład farba akrylowa lateksowa nie będzie dobrym wyborem. Co wy na to?
Gość

Re: Gdzie kupić płytki?

Post autor: Gość »

Czy są tutaj osoby, które mają w planach remont lub są w trakcie remontu? Osobiście mogę Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego Ceramic Studio z płytkami, w tym np. płytki kuchenne .
ODPOWIEDZ