Kawa z całego świata

Ciekawe oferty, opinie, pomysły.
Awatar użytkownika
Wanessa1983
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2020, 8:20

Kawa z całego świata

Post autor: Wanessa1983 »

Hej! Są tu jacyś kawosze? Macie swoje ulubione gatunki kaw z całego świata? Powiem wam, że nie ma dla mnie nic lepszego niż świeżo palona kawa. Rano potrafi od razu postawić na nogi, a w pracy dodać energii do dalszego działania. Na pewno się ze mną zgodzicie, prawda? :)
Wikuś

Re: Kawa z całego świata

Post autor: Wikuś »

Pewnie, że się zgodzę świeżo palona kawusia szczególnie z rana to coś cudownego, moim odkryciem jest palarnia kawy https://www.palarniakawyjawa.pl/kawa-azja-i-oceania/ w której znalazłam moją słabość kawę z Timoru Wschodniego dzień zaczęty z nią to dzień cudowny !
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Kawa z całego świata

Post autor: Catty »

Jeśli lubicie sobie czytać różne artykuły na temat kawy, jej pochodzenia itp., to polecam w wolnej chwili zajrzeć na bloga internetowego http://coffee24.com.pl. Znajdziecie tam naprawdę mnóstwo ciekawostek na temat kawy ;) Sądzę, że zainteresuje to nie tylko jej miłośników ;) Na pewno będzie to miła lektura na dłuższe popołudnie ;)
kaśka2778

Re: Kawa z całego świata

Post autor: kaśka2778 »

Catty pisze: ↑26 maja 2021, 22:18 Jeśli lubicie sobie czytać różne artykuły na temat kawy, jej pochodzenia itp., to polecam w wolnej chwili zajrzeć na bloga internetowego http://coffee24.com.pl. Znajdziecie tam naprawdę mnóstwo ciekawostek na temat kawy ;) Sądzę, że zainteresuje to nie tylko jej miłośników ;) Na pewno będzie to miła lektura na dłuższe popołudnie ;)
Ale to super wymyśliłeś :D
-
Agencja Eventowa Katowice
Awatar użytkownika
abraham
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:52

Re: Kawa z całego świata

Post autor: abraham »

Z całą pewnością sam wybór kawy jest przecież istotny i ja także jestem zdania, że fajnie jest mieć możliwość w bardzo krótkim czasie jej przygotowanie. Właśnie dlatego te wszystkie wymagania spełnia na pewno kawa https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/ i ja jestem przekonany, że jest to wybór oczywiście właściwy.
ODPOWIEDZ