Wyposażenie do roweru

Ciekawe oferty, opinie, pomysły.
Awatar użytkownika
napoleon1986
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2020, 11:20

Wyposażenie do roweru

Post autor: napoleon1986 »

Jakie elementy wyposażenia uważacie za ważne? Ja ostatnio przekonałem się, jak przydatne okazują się błotniki rowerowe. Gdyby nie one, zarówno ja, jak i rower bylibyśmy brudni od stóp do głów. Oczywiście warto kupować porządnej jakości produkty. Zgadzacie się?
węza

Re: Wyposażenie do roweru

Post autor: węza »

Mam pytanie, czym konkretnie kierować się przy wyborze roweru? Ja sklep, który ma dla mnie interesujący asortyment, znalazłam w internecie https://sklepzrowerami.pl/299-Rowery . Czasami człowiek potrzebuje trochę sportu, a taki rower byłby świetną atrakcją prawda?
Kaśka

Re: Wyposażenie do roweru

Post autor: Kaśka »

Ja mam bardzo dobre wspomnienia jeżeli chodzi o Wygodny Rower doskonale wiedzieli czego szukam i co będzie dla mnie najlepsze :) WARTO WZIĄĆ ich pod uwagę, z pewnością coś ci doradzą. Mi polecili ich znajomi, którzy również kupowali tam rower czy inne różne bajery.
elaśrem

Re: Wyposażenie do roweru

Post autor: elaśrem »

Poza błotnikami warto pomyśleć o sakwach rowerowych. Fajna opcja, jeżeli ktoś nie lubi jeździć z plecakiem. A poza tym koniecznie polecam wyposażyć się w oświetlenie i elementy odblaskowe. Pomimo coraz lepszej infrastruktury niestety ciągle zdarzają się wypadki z udziałem rowerzystów.
Amełia

Re: Wyposażenie do roweru

Post autor: Amełia »

Wyposażenie roweru? Moim zdaniem podstawą pakowaną w komplecie powinny być następująco. Kask rowerowy najlepiej z odblaskiem, kamizelka odblaskowa najlepiej z odblaskiem i światła z odblaskami. Wiem moze się wydawać to zabawne ale po ilości stresu jaki potrafią przysporzyć rowerzyści bez odblasków. No mówię, że trzeba. A nie tylko każdy myśli by kupić rower górski i tyle.

bilbo janikowo
ODPOWIEDZ