Jazda na rowerze

Podziel się swoimi zainteresowaniami. Co robisz w wolnym czasie, na co poświęcasz wolne chwile? Opowiedz o swoich pasjach.
Awatar użytkownika
murat_63
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2021, 20:18

Jazda na rowerze

Post autor: murat_63 »

Hejka wszystkim, lubicie jeździć na rowerze? Dla mnie to ogromna frajda także tylko czekam na rozpoczęcie sezonu i jak zrobi się trochę cieplej. Zresztą kupiłem w tym roku nowy rower crossowy w Warszawie i trzeba go koniecznie przetestować. Kto z was ma podobne hobby? Wolicie przejażdżki po lasach, po mieście a może jeszcze w innych warunkach? Dajcie znać ;)
oleńka

Re: Jazda na rowerze

Post autor: oleńka »

Ja też uwielbiam jazdę na rowerze... Ogólnie teraz muszę kilka rzeczy wymienić w moim sprzęcie, aby jeszcze wygodniej się podróżowało itd. Póki co wpadła mi w oko korba do roweru u firmy sklepzrowerami.pl - i tak zastanawiam się nad tym czy tam nie dokonać zakupu? Co wy na to? Czy ktoś z was robił już tam zakupy?

telexy
Sylwiusz 11

Re: Jazda na rowerze

Post autor: Sylwiusz 11 »

Hej! Chciałbym dowiedzieć się, dla jakiej grupy wiekowej rowery 20-calowe https://goodsport.pl/rowery/dzieciece/20-calowe/ są najlepszym wyborem. Czy to już dla starszych dzieci, czy może także dla młodszych? Jakie są Wasze sugestie w tej sprawie?
ODPOWIEDZ