Artykuły ochronne

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Oleg
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 8:38

Artykuły ochronne

Post autor: Oleg »

Skąd zamawiacie artykuły ochronne takie jak fartuchy i tym podobne? Słyszałem, że ich szyciem zajmuje się modus.com.pl. Mieliście okazję z nimi współpracować? Przydadzą mi się rady, czy faktycznie warto.
Awatar użytkownika
arkadiusz_70
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 14:02

Re: Artykuły ochronne

Post autor: arkadiusz_70 »

Od firmy Modus zamawiam regularnie kombinezony i uważam, że na lepszą jakość nie mógłbym liczyć u nikogo innego. Tak samo z czasem realizacji zamówienia i z ceną. Jak najbardziej mogę polecić każdemu.

magnez i potas razem
Awatar użytkownika
blonda
Posty: 89
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:04

Re: Artykuły ochronne

Post autor: blonda »

noo teraz sprzęty do ochrony gabinetu to kwestia priorytetowa, kazdy musi dostosowac sie do zalecen odgórnych i wdrozyc takie rozwiazania, zeby dla wszystkich bylo mozliwie najbezpieczniej. pandemia wywrocila zycie wielu osob do gory nogami i z pewnoscia nie jest to latwa sytuacja, ale poki jest jak jest, musimy sie nauczyc w tej nowej rzeczywistosci jakos w miare po ludzku funkcjonowac
dAMINAż

Re: Artykuły ochronne

Post autor: dAMINAż »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy Jack-Service https://www.jackservice.com.pl/oferta/z ... iwpozarowe , która oferuję takie działania jak usługi budowlane, które są głównie nastawione zwiększenie bezpieczeństwa oraz wytrzymałości obiektów. Warto współpracować z takimi firmami bo bezpieczeństwo jest najważniejsze.
ODPOWIEDZ