Cavoe Axo

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Gonia335
Posty: 37
Rejestracja: 11 sie 2020, 15:09

Cavoe Axo

Post autor: Gonia335 »

Cavoe Axo zobaczyłam w sklepie i od razu mi się spodobał. Postanowiłam go jednak nie kupować bez wcześniejszego zapoznania się z opiniami na jego temat. Mam nadzieję, że pomożecie mi i podpowiecie co myślicie na jego temat? Może jest tutaj ktoś kto go ma?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:13

Re: Cavoe Axo

Post autor: mczay »

Ja kupiłam ten wózek bez wcześniejszego zastanowienia - tak mnie oczarował, że musiałam go mieć. Całe szczęście okazał się bardzo dobry i ani trochę nie żałuję swojej decyzji, więc śmiało możesz kupować. Polecam i mam nadzieję, że będziesz z niego tak zadowolona jak ja.
Awatar użytkownika
Gonia335
Posty: 37
Rejestracja: 11 sie 2020, 15:09

Re: Cavoe Axo

Post autor: Gonia335 »

A czym Ciebie tak urzekł i jaki dokładnie jest. Muszę wiedzieć co mnie czeka jako posiadaczkę tego wózka. Na co dzień jestem bardzo ostrożna i dokładnie analizuję swoje wybory, dlatego napisz wszystko o tym wózku - włącznie z jego wszystkimi wadami :D
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:13

Re: Cavoe Axo

Post autor: mczay »

Spacery i wycieczki z tym wózkiem są naprawdę wygodne i przyjemne, a w dodatku można z tym wózkiem pójść dosłownie wszędzie, bo dzięki amortyzacji spokojnie da sobie radę. Wad nie zauważyłam, więc nie jestem w stanie Ci na to odpowiedzieć, albo po prostu wózek jest ideałem ;)
Awatar użytkownika
Gonia335
Posty: 37
Rejestracja: 11 sie 2020, 15:09

Re: Cavoe Axo

Post autor: Gonia335 »

Fajnie, że trafiłam na osobę, która ma taki wózek. Teraz przynajmniej wiem, że naprawdę warto go wybrać. W poniedziałek na spokojnie go zamówię (przemyślę jaki dokładnie kolor chcę kupić) i z niecierpliwością będę czekać na dostawę. Mam nadzieję, że sie nie zawiodę :D
ODPOWIEDZ