Dobry zawód

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Gryź

Dobry zawód

Post autor: Gryź »

Prawnik to dobry zawód. Ale czy studia prawnicze to dobre studia? Da się przez nie przejść łatwo czy jednak są trudne i wymagające? Czy ktoś może podzielić się swoim doświadczeniem ze studiów?
Awatar użytkownika
justa
Posty: 223
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:26

Re: Dobry zawód

Post autor: justa »

Studia prawnicze są dość trudne, nie każdy się w tym odnajdzie. Ja ostatecznie zdecydowałam się na pracę z ludźmi, więc wybrałam się na studia pedagogiczne do https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-studiow/pedagogika/ i każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że była to dobra decyzja.

naklejki na felgi rowerowe
maluśka

Re: Dobry zawód

Post autor: maluśka »

jak ktoś jest dobry w tym co robi to na pewno uda mu sie dobrze zarobić, ja jetem fryzjerką, nie moge narzekać na pracę czy zarobki, nawet zdecydowałam sie na pójście na swoje. Dzięki temu, że miałam jakies doświadczenie to wiedziałam co mi będie potrzebne, co do urzadzeń to zdecydowalam się na babylissPRO, sprawdzają się i dobrze się prezentują.

kurier wolbromski
żeksa

Re: Dobry zawód

Post autor: żeksa »

Też w swoim salonie pracuję na urządzeniach babylissPRO, niedawno udało mi się zdobyć ich słynny trymer skeleton. Wygląda super, aż chce się go postawić w widocznym miejscu. Jest wyposażony w silnik Ferrari, jest cichy, poręczny i łatwo go utrzymać w czystości. Można go używać zarówno bezprzewodowo jak i na kablu.
MarcinkaŚ

Re: Dobry zawód

Post autor: MarcinkaŚ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej uczelni w Rzeszowie https://cud.rzeszow.pl/kursy,-szkolenia ... du-online/. W zeszłym roku byłam u nich własnie na takim kursie i powiem wam, że bardzo podwyższył moje kwalifikację zawodowe.
Vsęku

Re: Dobry zawód

Post autor: Vsęku »

Zawsze lubilem grac w rozne gry hazardowe, zawsze bylo to dla mnie zabawne zajecie i naprawde przynosilo mi bardzo dobre dochody. Radze sprobowac jesli nigdy wczesniej tego nie robiles. Chcialbym dowiedziec sie, jak zarabiac pieniadze w Internecie. To trudne czasy i naprawde potrzebuje pieniedzy. Mysle, ze mozesz mi pomoc i powiedziec, jak to teraz najlepiej zrobic.
mówta

Re: Dobry zawód

Post autor: mówta »

A ja Wam powiem tak - mówta sobie, co chceta, ja na pewno zdecyduję się na taką szkołę jak FicoMUM . Tu mam po prostu kierunki, jakie mnie interesują. Niektórzy powiedzą, że to nic specjalnego, ale dla mnie to naprawdę będzie okej. Niczego więcej nie potrzebuję.
justynka

Re: Dobry zawód

Post autor: justynka »

By zdobyć dobry zawód to trzeba najpierw mieć dobre studia ;) Także jak ktoś dopiero ma przed sobą decyzję o studiach, to warto poczytać na przykład o tym jak zostać neuropsychologiem i wybrać zawód który najbardziej nas zainteresuje i będzie jak najbardziej dochodowy. To dobry plan na przyszłość.
Dumka

Re: Dobry zawód

Post autor: Dumka »

Dobry zawod to taki, ktory bedzie zgodny z zainteresowaniami i ze bedziemy wykonywac taka prace jaka lubimy, ja wlasnie bede w przyszlym roku konczyc pedagogike specjalna na uczelni Korczaka w Warszawie :) to bylo moje marzenie
ODPOWIEDZ