gadzety dla firmy

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Marysia
Posty: 46
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:58

gadzety dla firmy

Post autor: Marysia »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
martyn
Posty: 40
Rejestracja: 15 sie 2019, 21:55

Re: gadzety dla firmy

Post autor: martyn »

Nazwa firmy i logo to podstawa. Dopiero potem można działać dalej, czyli stawiać na skuteczną reklamę. Gadżety są ok, ale warto postawić na skuteczne narzędzia jakie daje marketing internetowy. Na taki teraz stawia większość firm zdecydowanie. Warto w takich tematach czytać blogi takie jak http://marketing.media.pl/ . Można z nich dużo takiej praktycznej i przydatnej wiedzy zdobyć. Zagadnienia są przedstawione ciekawe, czyta się je z zainteresowaniem.
Awatar użytkownika
pola
Posty: 62
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:04

Re: gadzety dla firmy

Post autor: pola »

A czy nie jest tak, że gadzety to juz troche odchodza w niepamiec? wydaje mi sie, ze w dzisiejszych czasach jednak glowna role w marketingu gra ten internetowy. niesamowite jest to jak taka http://wommmarketing.pl/ szeptanka moze dotrzec do klienta i to bezposrednio. dodatkowo bardzo czesto tez buduje niesamowicie szybko wizerunek firmy wsrod potencjalnych odbiorcow co naprawde zwieksza jej szanse na powodzenie
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: gadzety dla firmy

Post autor: Catty »

Moim zdaniem w firmie najważniejsze jest nowoczesne oprogramowanie. Na stronie http://www.primesoft.pl/ możecie sobie poczytać o nowoczesnych systemach informatycznych od firmy Primesoft, które mogą Wam w firmie ułatwić i przyspieszyć mnóstwo procesów, a nawet ograniczyć związane z nimi koszty ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
Chana
Posty: 126
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:03

Re: gadzety dla firmy

Post autor: Chana »

Dobre oprogramowanie to podstawa każdej firmy. Świetnym gadżetem może okazać się taki program do obróbki wideo https://www.vebo.pl/vegas-pro-box . Polecany przez wielu najlepszych profesjonalistów z branży. Jak najbardziej opłaca się to kupić, jeżeli Wasza firma działa w tej branży.
Nie ma nadziei prócz nas. Nie ma litości prócz nas. Nie ma sprawiedliwości. Jesteśmy tylko my.
Awatar użytkownika
igipigi
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2019, 18:22

Re: gadzety dla firmy

Post autor: igipigi »

Na pewno tu jeszcze zajrzę. Bardzo przydatne informacje z Waszej strony.
Wedle wczesnych psychologów 95 procent ludzi skłania się w swym myśleniu ku negatywności.
Awatar użytkownika
pikolo
Posty: 106
Rejestracja: 19 lut 2020, 14:30

Re: gadzety dla firmy

Post autor: pikolo »

zamiast gadzetow to chyba rozsadnie byloby skorzystac z marketingu onlline - chociazby taka funkcja jak http://erzecznikmarki.pl/ pozwoli wam realnie wplywac na opinie w sieci i wizerunek firmy, a dodatkowo odpowiadac na pojawiajace sie pytania i watpliwosci
ODPOWIEDZ