Gdzie kupić płytki przypominające beton?

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kamila_93
Posty: 12
Rejestracja: 04 sie 2019, 13:05

Gdzie kupić płytki przypominające beton?

Post autor: kamila_93 »

Witam! Szukam płytek przypominających beton. Zależy mi, żeby kupić takie do łazienki i kuchni w mieszkaniu. Dlatego zwracam się do Was z pytaniem: Gdzie kupujecie płytki tego typu?
Awatar użytkownika
Selma_82
Posty: 15
Rejestracja: 21 maja 2019, 16:17

Re: Gdzie kupić płytki przypominające beton?

Post autor: Selma_82 »

Na pewno wysokiej jakości płytki ceramiczne zakupisz w sklepie Cerdesign. Polecam zapoznać się z ofertą tego sklepu, gdyż mają tam świetne płytki i mnóstwo inspiracji. Naprawdę polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
Oswald1994
Posty: 9
Rejestracja: 09 mar 2019, 19:21

Re: Gdzie kupić płytki przypominające beton?

Post autor: Oswald1994 »

Najlepsze płytki ceramiczne przypominające beton kupisz w sklepie Cerdesign. To największy sklep internetowy tego typu.
Awatar użytkownika
kamila_93
Posty: 12
Rejestracja: 04 sie 2019, 13:05

Re: Gdzie kupić płytki przypominające beton?

Post autor: kamila_93 »

Super! Dzięki za polecenie, na pewno sprawdzę jego ofertę. 
Awatar użytkownika
duduś
Posty: 86
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:31

Re: Gdzie kupić płytki przypominające beton?

Post autor: duduś »

Sądzę, że jak dokładnie przejrzysz internet to z pewnością znajdziesz dokładnie takie płytki jakie szukasz. W każdym razie ja bym bardziej poszła w tym kierunku. A co myślicie o takich płytkach hiszpańskich? Bo na https://www.plytkiceramiczne.org.pl/ widziałam tam bardzo ciekawe rodzaje płytek także takich przypominających beton. Zresztą zobacz sobie na spokojnie ich ofertę a sądzę, że znajdziesz coś idealnego dla siebie
ODPOWIEDZ