Jaka forma antykoncepcji?

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
pikolo
Posty: 106
Rejestracja: 19 lut 2020, 14:30

Jaka forma antykoncepcji?

Post autor: pikolo »

Jaka forme antykoncepcji uwazacie za najlepsza? co was przekonalo? moze ktos z was ma jakies sprawdzone artykuly o anty i moglby mi cos podrzucic zebym mogla sie doedukowac :)? poleccie no cos, wiadomo, ze zamierzam udac sie do ginekologa, ale chcialabym podstawowa wiedze nabyc
Awatar użytkownika
blonda
Posty: 89
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:04

Re: Jaka forma antykoncepcji?

Post autor: blonda »

@pikolo, wszystko zalezy od kobiety i od jej organizmu, ja na przyklad najbardziej sobie chwale tabletki antykoncepcyjne, według mnie najwygodniejsza forma , a co do artykułow, to moge polecic https://antykoncepcjanamiare.pl/5-cieka ... -wiedziec/ warto poczytac :)
Trałka

Re: Jaka forma antykoncepcji?

Post autor: Trałka »

pikolo pisze: ↑11 maja 2021, 18:02 Jaka forme antykoncepcji uwazacie za najlepsza? co was przekonalo? moze ktos z was ma jakies sprawdzone artykuly o anty i moglby mi cos podrzucic zebym mogla sie doedukowac :)? poleccie no cos, wiadomo, ze zamierzam udac sie do ginekologa, ale chcialabym podstawowa wiedze nabyc
Pamiętajcie, że w przypadku niechcianej ciąży zawsze macie wybór, poczytajcie o tym na blogu klinikastonava.cz
ODPOWIEDZ