Jakie perfumy wybrać dla przyjaciółki?

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kamila_93
Posty: 12
Rejestracja: 04 sie 2019, 13:05

Jakie perfumy wybrać dla przyjaciółki?

Post autor: kamila_93 »

Ma przyjaciółka ma za miesiąc 25 urodziny. Ostatnio wspominała, że chciałaby dostać perfumy z prawdziwego zdarzenia. Wiem, że podobał się jej zapach Caroliny Herrera, Chloe i J’adore. Ale nie wiem jaki zapach najlepiej jej wybrać.
Awatar użytkownika
maryn
Posty: 8
Rejestracja: 07 lip 2019, 7:09

Re: Jakie perfumy wybrać dla przyjaciółki?

Post autor: maryn »

Według mnie perfumy Chloe to perfumy dla delikatnej, wrażliwej kobiety. Są bardzo delikatne i subtelne.
Awatar użytkownika
kamila_93
Posty: 12
Rejestracja: 04 sie 2019, 13:05

Re: Jakie perfumy wybrać dla przyjaciółki?

Post autor: kamila_93 »

Właśnie szukam czegoś bardzo kobiecego, najlepiej klasycznego…
Awatar użytkownika
Selma_82
Posty: 15
Rejestracja: 21 maja 2019, 16:17

Re: Jakie perfumy wybrać dla przyjaciółki?

Post autor: Selma_82 »

W takim razie perfumy Dior J’adore to klasyka. Zapach idealny dla nowoczesnej kobiety i idealnie nadaje się do noszenia każdego dnia. 

fengli
Awatar użytkownika
Krociak
Posty: 12
Rejestracja: 08 mar 2019, 15:26

Re: Jakie perfumy wybrać dla przyjaciółki?

Post autor: Krociak »

Idealne perfumy na prezent to zdecydowanie Carolina Herrera Good Girl . Mają one wyjątkowy zapach i przepiękne opakowanie. Każda kobieta byłaby szczęśliwa dostając taki podarunek.
Awatar użytkownika
duduś
Posty: 86
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:31

Re: Jakie perfumy wybrać dla przyjaciółki?

Post autor: duduś »

Dla przyjaciółki to ja nie mam problemu z kupnem perfum, za to mam problem jakie perfumy kupić dla swojego przyjaciela. Mąż twierdzi,że najlepsze będą Lacoste perfumy męskie bo to ciągle są na topie perfumy no i ładnie przy tym pachną. A Wy co kupujecie w prezencie swojemu przyjacielowi albo mężczyźnie?
Awatar użytkownika
agatta12
Posty: 17
Rejestracja: 25 lis 2019, 14:01

Re: Jakie perfumy wybrać dla przyjaciółki?

Post autor: agatta12 »

Ja bym mogła doradzić takie z francuskimi olejkami zapachowymi z Prouve. Jedne kiedyś sama dostałam, a potem o innym zapachu na https://www.prouve.com/ sobie zamówiłam. Ślicznie pachną i trwały ten zapach jest. Wybór taki, że z pewnością coś wybierzecie.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Jakie perfumy wybrać dla przyjaciółki?

Post autor: Catty »

Jeśli szukasz odpowiednich perfum dla przyjaciółki, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://francuskieperfumy.pl/173-markow ... my-damskie. Znajdziesz tam bardzo duży wybór zapachów dla kobiet, wyjątkowych i oryginalnych, które na prezent sprawdzą się znakomicie ;)
pączuś

Re: Jakie perfumy wybrać dla przyjaciółki?

Post autor: pączuś »

Poszukaj tutaj. Mają spory wybór damskich perfum od najniższych cen dla popularnych, markowych i masowych perfum do naprawdę klasyków w trochę wyższych cenach. Można z powodzeniem wybrać coś fajnego na prezent dla przyjaciółki. Dla oszczędnych może być zawsze mniejsza pojemność :)
ODPOWIEDZ