Konkretna pożyczka

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Marysia
Posty: 46
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:58

Konkretna pożyczka

Post autor: Marysia »

Według mnie, gdy zachodzi nagła potrzeba to pożyczki prywatne od ręki to świetne rozwiązanie. Gdy dobrze przejrzysz takie oferty http://www.e-bankier.pl/ , znajdziesz te w których gotówkę mozesz oddać bez prowizji. Sama z takich rozwiązań kilka razy korzystałam i była to dla mnie awaryjna, ale skuteczna sytuacja.
Awatar użytkownika
Sitis
Posty: 5
Rejestracja: 02 sie 2019, 13:43

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: Sitis »

A co myślicie o tym ? Mi się wydaje, że warto z tego skorzystać, bo masz zestawienie tylko najlepszych ofert. Oszczędza to sporo czasu na szukanie tej najlepszej.
Zabił się, bo kochał życie.
Awatar użytkownika
truskaweczka
Posty: 85
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:55

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: truskaweczka »

Najkorzystniej byłoby udać się do doradcy kredytowego. Takie jest moje zdanie. Wiele słyszałam o tego typu firmach https://ic-ekspertfinansowy.pl/warszawa-praga-polnoc/ i naprawdę można na nich liczyć. A wiadomo, jak różne są oferty kredytowe. A co gdy potrzebujemy pożyczkę naprawdę w dobrych kosztach z dobrze rozłożonymi ratami to najlepiej zgłosić się do takiego eksperta.
Awatar użytkownika
srodkoowy
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2019, 17:18

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: srodkoowy »

Ja tam w ogóle z takich rzeczy nie korzystam. Chociaż innym może się to przydać.
Każdy z nas nosi w sobie coś, czego nie można nazwać, ale co stanowi prawdę o nas samych.
Awatar użytkownika
Chana
Posty: 126
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:03

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: Chana »

Jeśli szukacie porad jak szybko spłacić pożyczkę, czy kredyt, to polecam zerknąć na https://viem.viennalife.pl/pl/artykuly/ ... ie-kredytu :) Myślę, że mają sporo porad w tym zakresie.
Nie ma nadziei prócz nas. Nie ma litości prócz nas. Nie ma sprawiedliwości. Jesteśmy tylko my.
Awatar użytkownika
martusia85
Posty: 12
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:40

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: martusia85 »

Możecie polecić mi jakiś sprawdzony bank z fajną ofertą pożyczki. Od dłuższego czasu mam problem z zębami, muszę wykonać szereg zabiegów u dentysta Kraków Podgórze . Nie mam takiej wolnej gotówki stąd pomysł z pożyczką. Spokojnie co miesiąc będę spłacać raty, nie obawiam się o swoją wypłacalność. Chciałabym jednak skorzystać z bezpiecznej i korzystnej oferty.

permanentna
Awatar użytkownika
darka
Posty: 22
Rejestracja: 16 cze 2019, 14:36

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: darka »

Mnie to właśnie zainteresował konkretny kredyt obrotowy w firmie Habza. Okazuje się, że oni mają też jakby możliwość pośrednią decydowania, to myślę że uda mi się jakoś wziąć taką pożyczkę. Firmę prowadzę od 13 miesięcy, do tego stabilnie zarabiam, to myślę, że uda mi się coś takiego zaciągnąć. Podoba mi się taka opcja.
Awatar użytkownika
klaud
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2019, 11:45

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: klaud »

nie podoba mi się trend tego, że każdy ma jakiś kredyt . mam wrażenie że ludzie całkowicie stracili umiar w tym wszystkim...
Awatar użytkownika
Bogucki
Posty: 31
Rejestracja: 28 lis 2019, 10:39

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: Bogucki »

A może jest tu ktoś z Białegostoku? Aktualnie można dostać naprawdę fajne dofinansowanie w Białymstoku na termomodernizację przedsiębiorstwa. Można rozwinąć działalność, nie ponoszą własnych kosztów.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 87
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: kozi44 »

Szybka pożyczka bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności? Oczywiście. Wystarczy zajrzeć na https://lowcachwilowek.pl/darmowe-chwilowki/ i przekonać się, że pożyczanie pieniędzy pozabankowo nie musi być drogie lub obwarowane wieloma formalnościami. Firma oferuje korzystne pożyczki dla kobiet, które można rozłożyć nawet na 24 raty. Złóż prosty wniosek i poczekaj na decyzję o przyznaniu pożyczki. To potrwa zaledwie kilka chwil.

iframe seo
Awatar użytkownika
martyn
Posty: 40
Rejestracja: 15 sie 2019, 21:55

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: martyn »

Dla mnie chyba najbardziej konkretny będzie kredyt hipoteczny, o którym na http://hipotecjusz.pl/ czytałem. Myślę, żeby taki kredyt zaciągnąć, pomyśleć o własnym mieszkaniu. Z tego bloga muszę przyznać sporo się dowiedziałem w tym temacie. Teraz czytam o zdolności kredytowej.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 87
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: kozi44 »

Jeżeli chcesz zdobyć dodatkową gotówkę bez wychodzenia z domu, warto sprawdzić ofertę pożyczkową na https://lowcachwilowek.pl/pozyczki-dla- ... h-na-raty/ Firma udziela pożyczek na podstawie wniosków złożonych poprzez formularz internetowy. Można pożyczyć nawet 10 tysięcy złotych, a spłatę rozłożyć na 24 raty. Świetna oferta pożyczkowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów, sprawdź ją i Ty.
Awatar użytkownika
Ashle
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 17:40

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: Ashle »

A co sądzicie o tym artykule https://www.banki24.com.pl/rezygnacja-z ... go-splaty/ ? Warto sugerować się wskazówkami z tego zakresu? Niezbyt się na tym znam, ale polecił mi to znajomy. Wydaje mi się, że naprawdę warto z czegoś takiego skorzystać. Sprawdzone źródło wiedzy jest zawsze świetnym rozwiązaniem.
Malarstwo - coś pośredniego między myślą a rzeczą.
Awatar użytkownika
melania
Posty: 68
Rejestracja: 07 sty 2020, 17:44

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: melania »

Ja nie mam za dużego doświadczenia w braniu pożyczek. Nie powiem, żeby ich nie brać, bo czasami ratują faktycznie sytuację. Jednak, ponieważ jest tyle ofert na rynku warto się doradzić kogoś, kto ma większą wiedzę jak my. Kogoś, kto orientuje się w aktualnych produktach i pomoże nam dostosować je do naszych oczekiwań. Więc tutaj sprawdzi się taka firma jak https://ic-ekspertfinansowy.pl .
Awatar użytkownika
fringila
Posty: 28
Rejestracja: 09 lut 2020, 19:39

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: fringila »

Do 50 tysięcy śmiało możesz sobie wziąć pożyczkę na zasadzie odnawialnej lini finansowej właśnie. Jeżeli potrzebujesz bez zbędnych formalności pieniędzy, to polecam Ci http://www.finiata.pl/ zero nerwów, stresu czy papierków, a pieniądze mamy na koncie do 15 minut. Rejestracja przebiega szybko.
Awatar użytkownika
justa
Posty: 224
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:26

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: justa »

W Szczecinie jest dobry doradca finansowy, mam na myśli cezaryzych.pl. Dużo im zawdzięczam jeśli chodzi o oddłużanie. Miałam już trochę nóż na gardle i nie za bardzo wiedziałem gdzie się zwrócić z pomocą. Uczciwe warunki z góry widziałam ile mnie taka obsługa będzie kosztować i jak to się wszystko w czasie rozłoży.
Awatar użytkownika
gaditas36
Posty: 33
Rejestracja: 13 sty 2020, 15:02

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: gaditas36 »

Moim zdaniem zanim ktokolwiek z was zdecyduje się na wzięcie jakiejkolwiek pożyczki, to na pewno warto będzie sprawdzić cos takiego jak porównywarka pożyczek. Dzieki takim stronom możecie bez problemu sprawdzić jednocześnie wiele ofert pożyczkowych dostępnych na rynku i wybrać tę, która będzie wam najlepiej odpowiadała
Awatar użytkownika
palma
Posty: 51
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:43

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: palma »

Z konkretną pożyczką to kojarzy mi się na pewno kredyt hipoteczny. I jestem przekonana, że zdecydowanie zbyt często podejmujemy decyzję o nim bezmyślnie, albo nie do końca dobrze przemyślawszy sprawę. Dlatego dobrze, że jest na to sposób. Możemy w razie czego zaciągać kredyty refinansowe , które nas ratują. Przeniesienie kredytu do innego banku często wiąże się z mniejszą prowizją i ratą.
Awatar użytkownika
martusia85
Posty: 12
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:40

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: martusia85 »

Jest bardzo szeroki wybór kredytów i pożyczek na rynku, aby wybrać właściwą najlepiej udać się do doradcy kredytowego. Specjalista pomoże nam wybrać odpowiednią. Warto skorzystać z takiej usługi , wiem bo sama korzystałam. Musiałam dobrać kredyt na założenie firmy w Niemczech Zielona Góra, przeliczyłam się i nie starczyło mi oszczędności. Z perspektywy czasu wiem, że była to słuszna decyzja.
Awatar użytkownika
lakonny
Posty: 105
Rejestracja: 26 lut 2020, 20:33

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: lakonny »

Jeszcze trochę i rozpocznie się rok akademicki i wiele osób jeszcze przed jego rozpoczęciem będzie się starało o kredyt studencki, dlatego zostawię wam bardzo pomocny artykuł https://www.jobs.pl/co-to-jest-kredyt-s ... o-otrzymac . Można się z niego dowiedzieć wszystkich najważniejszych rzeczy jak np. jakie dokumenty należy skompletować oraz jak szukać najlepszego kredytu
Awatar użytkownika
justa
Posty: 224
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:26

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: justa »

Nie mając wystarczającej zdolności kredytowej i chcąc zaciągnąć kredyt, dobrze jest zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Tym bardziej, że na rynku nie brakuje różnorakich ofert :) Ja ze swojej strony, z pewnością mogę doradzić wam Provemę. Świetna oferta, dopasowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.
Awatar użytkownika
tobiaszjablonski
Posty: 25
Rejestracja: 15 mar 2020, 11:36

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: tobiaszjablonski »

ja gdy szukałem pomocy w temacie kredytów dla firm, to skorzystałem z usług firmy Sowińskie Finanse - https://www.sowinskie.pl/kredyt-dla-firm/. Przy większych sumach warto poradzić się specjalistów.
Awatar użytkownika
mila
Posty: 37
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:44

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: mila »

Oczywiście ja wam nie bronię, ale zdecydowanie lepszy jest kredyt gotówkowy Wrocław ze względu na to, że po prostu ma niższe oprocentowanie i czasem można trafić na promocję płacenia rat dopiero po 3 miesiącach od podpisania umowy. Myślę, że lepiej iść do doradcy, niż samodzielnie kombinować.
Awatar użytkownika
tereska34
Posty: 42
Rejestracja: 03 paź 2019, 8:34

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: tereska34 »

Ciekawą opcją są pożyczki długoterminowe, takie jak opisane tutaj https://concash.pl/pozyczki-dlugoterminowe . Myślę, że będą odpowiedzią na potrzeby wielu osób. Dzięki rozłożeniu spłaty w czasie, raty pożyczki mogą być niższe. Nie ma wówczas problemów ze spłatą. A to przecież istotny element.

klawiatura komputera funkcje
Awatar użytkownika
EwelinaB
Posty: 14
Rejestracja: 28 lis 2019, 10:40

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: EwelinaB »

A może sa tu przedsiębiorcy z Podlasia? Jeśli tak to polecam poczytać o pożyczkach n OZE tutaj - link . Można pożyczyć naprawdę duże kwoty na rozwój termomodernizacyjny swojego przedsiębiorstwa. A najważniejszą sprawą jest to, że to pożyczki są bezkosztowe, mają wspierać przedsiębiorców z tego rejonu. To taka forma pomocy.
Awatar użytkownika
decadence
Posty: 32
Rejestracja: 29 kwie 2020, 9:03

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: decadence »

W Provema śmiało możecie sobie na spokojnie pożyczyć i spłacić, raty ustalacie sami :) Więc naprawdę na-luzie, jak potrzebujecie
Awatar użytkownika
ejka
Posty: 40
Rejestracja: 23 mar 2020, 1:51

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: ejka »

A z pożyczkami z Wonga macie może jakieś doświadczenia? Planuję pożyczyć u nich pierwszy raz i nie wiem jak to wszystko wygląda. Jakie dokumenty będę potrzebować?

kabel hdmi displayport
Awatar użytkownika
bobomisar
Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2020, 8:09

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: bobomisar »

Osobiście uważam, że lepiej jest nie brać żadnych pożyczek


____________________
zarabianie na odzieży
Awatar użytkownika
oewonga
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2020, 23:53

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: oewonga »

ejka pisze: ↑22 lip 2020, 0:45 A z pożyczkami z Wonga macie może jakieś doświadczenia? Planuję pożyczyć u nich pierwszy raz i nie wiem jak to wszystko wygląda. Jakie dokumenty będę potrzebować?
Cześć,

cieszymy się, że zdecydowałaś się na wzięcie pożyczki w Wonga. Jedynym dokumentem, którego wymagamy jest dowód osobisty. Jeśli jesteś naszym nowym klientem, możesz wziąć darmową pierwszą pożyczkę krótkoterminową do 1 000 zł. Należy ją spłacić w ciągu 30 dni. Wonga oferuje również pożyczki ratalne do 15 000 zł. Okres spłaty pożyczki ratalnej wynosi od 2 do 36 miesięcy. Pamiętaj, że przyznajemy pożyczki pod warunkiem pozytywnej weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na stronie wonga.com.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Awatar użytkownika
labarutas
Posty: 5
Rejestracja: 05 sie 2020, 17:52

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: labarutas »

Pożyczek to chyba lepiej jest unikać


_______________________
domy prefabrykowane
Awatar użytkownika
tasia
Posty: 41
Rejestracja: 28 lip 2019, 14:34

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: tasia »

Pożyczka wcale nie jest taką prostą sprawą. Dlatego ja najpierw poczytałam o różnych możliwościach i jakie haczyki też czekają na osoby chcące wziąć właśnie kredyt. Ale dobrze że też wyczytałam że warto się zgłosić do doradca kredytowy Warszawa , który jest w stanie wiele wyjaśnić i rozwiać najróżniejsze wątpliwości.
Awatar użytkownika
jestemwasz
Posty: 49
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:14

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: jestemwasz »

Na bardzo konkretne warunki kredytów możemy liczyć w Bold Imvest to bardzo dobra firma finansowa, przejrzyste i czytelne zasady idą w parze z bardzo atrakcyjną ofertą pożyczki. Dane kontaktowe znajdziemy na https://www.boldinvest.pl/ , znam kilka osób które korzystały już z ich usług, każdy był naprawdę bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
lila
Posty: 36
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:50

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: lila »

Konkretną pomoc i konkretny kredyt udało mi się uzyskać dzięki https://wsparciebiznesu.finanzapolska.com/ . Kamień z serca, ponieważ dzięki temu udało mi się utrzymać płynność finansową, żadnego pracownika nie zwolniłam. Wszystko przez sytuację z pandemią, ale mam nadzieję że najgorsze już za mną.
Awatar użytkownika
dayoo
Posty: 55
Rejestracja: 01 cze 2020, 10:29

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: dayoo »

Powiem Wam z autopsji, że po braniu pożyczek i braku możliwości jej spłaty odwiedził mnie komornik http://pisz-komornik.pl/ co prawda na początku byłem załamany, ale udało się dogadać. Wziąłem się do pracy - 70% pensji na długi, 30% na przeżycie było ciężko przez kilka miesięcy, ale dziś wiem, że było warto!
Awatar użytkownika
ejka
Posty: 40
Rejestracja: 23 mar 2020, 1:51

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: ejka »

jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc złożyć wniosek o pożyczkę w Wonga? może ktoś z Was wie?
Awatar użytkownika
oewonga
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2020, 23:53

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: oewonga »

Cześć,
wniosek o pożyczkę w Wonga możesz złożyć, jeśli masz skończone 18 lat, polskie obywatelstwo, a także posiadasz dostęp do Internetu.Zasady w Wonga są przejrzyste, a wzięcie pożyczki szybkie i proste. Aby wnioskować o pożyczkę wystarczy, że przygotujesz:
1. numer Twojego rachunku bankowego,
2. numer Twojego dowodu osobistego ,
3. numer telefonu komórkowego, który będzie potrzebny do weryfikacji.
Następnie wejdź na stronę wonga.com i na suwakach zaznacz kwotę, jaką chcesz pożyczyć i na jak długo. Wypełnij wniosek i podaj w nim swoje dane. Jest to konieczne do sprawdzenia, czy spłata pożyczki nie będzie dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem finansowym. Jeśli decyzja będzie pozytywna gotówka zostanie przelana na Twoje konto. Umowę pożyczkową możesz podpisać drogą elektroniczną lub tradycyjnie.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
netika

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: netika »

I długo się czeka na pożyczkę w Wonga?
aburbars66

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: aburbars66 »

Według mnie nie warto jest korzystać z jakichkolwiek pożyczek


_______________________
parking lotnisko Balice

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
oewonga_pożyczki

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: oewonga_pożyczki »

netika pisze: ↑22 wrz 2020, 10:48 I długo się czeka na pożyczkę w Wonga?
Cześć,
czas oczekiwania na wypłatę pożyczki z wonga.com jest naprawdę krótki - możesz się jej spodziewać na koncie nawet po kilku minutach. Zawsze wysyłamy szybki przelew, dlatego też upewnij się, że nie będzie on ograniczony godzinami pracy Twojego banku. Możesz to także sprawdzić na naszej stronie wonga.com w zakładce „Jak to działa”, pod przyciskiem „godziny pracy banków i zasady”, w których Twój bank księguje nowe wpłaty środków na konto.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
piórko

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: piórko »

Na pewno krótko się czeka w aasa s a - brałam więc wiem. Wniosek przez stronę składałam i szybko dostałam pozytywną odpowiedź, kasa jeszcze tego samego dnia na koncie. Przez pierwsze 6 miesięcy nie trzeba spłacać kwoty udzielonego kapitału. Jak chcesz, to otrzymasz pożyczkę czekiem GIRO (niektórym na tym zależy).
łęcka

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: łęcka »

Chwalę sobie pożyczki w aasapolska , dwa razy brałam raz 2 tysiące, drugi 4 tysiące - na dowód i online, żadnego problemu nie było. W obu przypadkach kasa na koncie przelewem za 0zł była jeszcze tego samego dnia. Oczywiście ubezpieczenie na zdrowie i życie też jest
jedzeniedziś

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: jedzeniedziś »

Konkretną pożyczkę np. dopasowaną do celu jak zakup samochodu, wakacji znajdzie i pomoże załatwić formalności firma finansowa Bold Invest https://www.boldinvest.pl/ . Konsultant poprowadzi nas krok po kroku po wyborze oferty, powie jakie formalności musimy spełnić oraz kiedy pożyczka zostanie uruchomiona.
zdziś

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: zdziś »

Ja ostatnio skorzystałem z szybkiej chwilówki online. Wybrałem sobie ofertę spośród dostępnych na stronie https://wygodnepozyczki.pl/pozyczka-pozabankowa dzięki temu już kolejnego dnia suma była na moim koncie i mogłem szybko przeznaczyć ją na odpowiedni, potrzebny akurat cel.
wiór

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: wiór »

A słyszeliście o tym, że bnp online jest coraz bardziej popularny? Okazuje się, że od marca wdrożenia takich systemów, zdecydowanie wzrosło i nie ma się czemu dziwić, skoro teraz bardzo dużo firm przeszło na pracę czy edukację zdalną. Co na ten temat sądzicie?
Oleńka

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: Oleńka »

Ja myślę, ze przede wszystkim ważna tez jest nasza sytuacja w jakiej możemy wziąć tą pożyczkę. Z mojej strony bardzo polecam najpierw poczytac jakies artykuły jak np tutaj https://www.jarocinska.pl/wiadomosci/po ... Msle3i07oP Można tez tutaj znaleźć pożyczki dla zadłużonych

sofa na środku salonu
Róża

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: Róża »

Są różnego rodzaju pożyczki, w zasadzie to jest ich cała masa :) Tylko trzeba dobrą oferte wybrać :) Są tez nawet możliwości finansowe dla osób bezrobotnych lub pracujących dorywczo, o czym napisane jest tutaj https://monebay.pl/pozyczka-dla-bezrobotnych

c bruno
wziąć

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: wziąć »

oewonga pisze: ↑03 sie 2020, 19:56 Cześć,

cieszymy się, że zdecydowałaś się na wzięcie pożyczki w Wonga. Jedynym dokumentem, którego wymagamy jest dowód osobisty. Jeśli jesteś naszym nowym klientem, możesz wziąć darmową pierwszą pożyczkę krótkoterminową do 1 000 zł. Należy ją spłacić w ciągu 30 dni. Wonga oferuje również pożyczki ratalne do 15 000 zł. Okres spłaty pożyczki ratalnej wynosi od 2 do 36 miesięcy. Pamiętaj, że przyznajemy pożyczki pod warunkiem pozytywnej weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na stronie wonga.com.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Jakie dokumenty są potrzebne, żeby teraz wziąć u was w Wonga pożyczkę?
oewonga_pożyczki

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
wniosek o pożyczkę w Wonga możesz złożyć, jeśli masz skończone 18 lat, polskie obywatelstwo, a także posiadasz dostęp do Internetu. Aby złożyć wniosek wystarczy, że przygotujesz dowód osobisty, numer rachunku bankowego, adres e-mail i numer telefonu komórkowego, który przyda się do weryfikacji. Podczas składania wniosku online o pożyczkę rozłożoną na raty lub krótkoterminową zazwyczaj nie wymagamy dokumentów z pracy, urzędów czy zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do poproszenia o takie dokumenty w trakcie dodatkowej weryfikacji Twojego wniosku o pożyczkę. W szczególnych przypadkach jest to niezbędne do zweryfikowania poprawności wniosku i wydania decyzji o przyznaniu pożyczki.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
rąsia

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: rąsia »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten w ten odnośnik.. https://flizy.com.pl/
łamusz

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: łamusz »

Dla niektórych spłata chwilówek jest bardzo kłopotliwa zwłaszcza jak się weźmie ich za dużo. W razie gdyby spotkała was taka sytuacja to możecie skorzystać z konsolidacji zadłużenia. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, umożliwia zmniejszenie wysokości rat przez co łatwiej je miesięcznie spłacać
Łukasz4123

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: Łukasz4123 »

Witam wszystkich zaitneresowanych tematem pożyczek online. Jeżeli potrzebujecie pożyczki, to zdecydowanie polecam Wam ranking pożyczek online na stronie https://ibrok.pl/pozyczki-pozabankowe/ . Wszelkie formalności załatwiacie online, bez wychodzenia z domu.
domi88

Re: Konkretna pożyczka

Post autor: domi88 »

Nie zawsze pożyczka jest dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza jak już zalegamy z płatnościami. Czasami możliwe jest oddłużenie, a czasami tylko rozwiązaniem jest Upadłość Warszawa - najlepiej więc wszelkie kwestie powiązane z długami omówić przykładowo ze specjalistą Kamilem Grabarczyk.
ODPOWIEDZ