Mleka początkowe i następne

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
roberta_99
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2020, 6:02

Mleka początkowe i następne

Post autor: roberta_99 »

Hej wam. Karmicie swoje maluchy mlekiem w proszku? Czy słyszeliście o mlekach Nuppi dostępnych w sklepie naszsmyk.pl? Chcę się dowiedzieć, czy je polecacie i jakie macie ogólnie opinie. Dajcie znać:)
Awatar użytkownika
Natasza91
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2021, 3:06

Re: Mleka początkowe i następne

Post autor: Natasza91 »

Moja córka pije obecnie mleko następne Nuppi 2, a mleko początkowe mamy już za sobą. Bardzo podobają mi się składy tych mlek i to, że zawierają tak dużo składników odżywczych. Według mnie nie ma nic lepszego na rynku.

znaczenie słów bóg honor ojczyzna
Awatar użytkownika
pikolo
Posty: 106
Rejestracja: 19 lut 2020, 14:30

Re: Mleka początkowe i następne

Post autor: pikolo »

a jak waszym zdaniem najlepiej dobrać mleko początkowe? czytałam ciekawy artykuł na https://www.hulahop.pl/wiadomosc/jakie- ... psze/4101/ i sporo opinii a jednak wciąż mam wątpliwości...może coś doradzicie?
pućka

Re: Mleka początkowe i następne

Post autor: pućka »

mój maluszek jest na tym mleku https://hipp.dodomku.pl/HIPP_1_BIO_COMB ... 89698.html zależało mi na mleku ekologicznym, bo wiem że one mają bardziej restrykcyjną produkcję _______________________________________

software gratis
husia

Re: Mleka początkowe i następne

Post autor: husia »

mój mały jest teraz na mleku Bebilon, mleko zdaje egzamin, synek się najada i nie ma żadnych dolegliwości związanych z brzuszkiem, w mleko zaopatruję się w dozie, bo mają fajne ceny i mam blisko do nich
emilka

Re: Mleka początkowe i następne

Post autor: emilka »

A bo Bebilon faktycznie sprawdza się nawet przy różnych problemach np. z alergią. Mój maluch też dobrze je toleruje. W dozie kupujemy bo stacjonarnie mają najlepszą cenę.
emilia

Re: Mleka początkowe i następne

Post autor: emilia »

A jaki rodzaj Bebilonu kupujesz dla malucha z alergią? A czy nietolerancja laktozy też się sprawdzi? W dozie dostanę te wszystkie rodzaje? W sumie do doz stacjonarnie mam blisko więc może się wybiorę.
weroniczka

Re: Mleka początkowe i następne

Post autor: weroniczka »

Bebilon sprawdza się dla dzieci z alergią czy nietolerancją laktozy, zresztą w doz na pewno mogą Ci dobrać odpowiedni rodzaj. Wybierz się stacjonarnie bo tam najlepsze ceny.

race ostrzegawcze
barmuszka

Re: Mleka początkowe i następne

Post autor: barmuszka »

Zgadzam się z Tobą, mojej córce Bebilon też się bardzo dobrze sprawdza, w sumie to jedyne mleko, które tak dobrze na nią wpływa. My kupujemy cały czas w DOZie, cena najlepsza.
aniela

Re: Mleka początkowe i następne

Post autor: aniela »

Stacjonarnie w DOZ kupujecie Bebilon? Nie pytałam u nich nigdy o mleko, ale może to był błąd skoro mają dobrą cenę. Pójdę sprawdzę ile kosztuje w moim dozie.
pasia

Re: Mleka początkowe i następne

Post autor: pasia »

też kupuję Bebilon w dozie, pozytywnie mnie zaskoczyły ceny więc przestałam zamawiać online, wolę kupić od ręki stacjonarnie, nie muszę się martwić czy dotrze na czas
andzika

Re: Mleka początkowe i następne

Post autor: andzika »

Ja również wolę kupować stacjonarnie, w DOZie ogólnie mają dobre ceny i właśnie na Bebilon też więc warto tam kupować. Mój synek też jest na Bebilonie i tylko w DOZie kupuję.
ODPOWIEDZ