Pasożyty

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
mila
Posty: 37
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:44

Pasożyty

Post autor: mila »

Czytałam gdzieś, że pasożyty w organizmie mogą powodować jego spustoszenie. To prawda? Gdzie się o tym więcej dowiem?
Awatar użytkownika
krell1
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:17

Re: Pasożyty

Post autor: krell1 »

Jak będę coś wiedział to dam znać. Jak na razie nic tu nie podpowiem.
Może wariaci to tacy ludzie, którzy wszystko widzą tak, jak jest, tylko udało im się znaleźć sposób, żeby z tym żyć.
Awatar użytkownika
maja
Posty: 54
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:19

Re: Pasożyty

Post autor: maja »

No jasne, że pasożyty mogą poważnie wyniszczyć organizm, a wszystko za sprawą tego, że po prostu żerują na tobie i mogą "zabierać z ciebie" to, co najlepsze, czyli witaminy i ważne dla ciała minerały. Na szczęście można z tym walczyć bez większego problemu. Jak? A na przykład takimi https://opinie-konsumentow.pl/germitox- ... pasozytom/ suplementami diety.
Awatar użytkownika
pola
Posty: 62
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:04

Re: Pasożyty

Post autor: pola »

oczywiscie ze tak, dlatego naprawde warto przynajmniej co jakis czas robic sobie badania profilaktyczne. Ja ostatnio pelny pakiet zaliczylam w diagnostyce, o chorobach lepiej wiedziec od razu i leczyc je jak najszybciej
Awatar użytkownika
kasienkaa
Posty: 14
Rejestracja: 08 sie 2019, 12:09

Re: Pasożyty

Post autor: kasienkaa »

pola pisze: ↑23 sie 2019, 1:07 oczywiscie ze tak, dlatego naprawde warto przynajmniej co jakis czas robic sobie badania profilaktyczne. Ja ostatnio pelny pakiet zaliczylam w diagnostyce, o chorobach lepiej wiedziec od razu i leczyc je jak najszybciej
ja tam też robiłam badania na pasożyty. Wyniki online, niedrogie te badanie i na całe szczęście wszystko jest ok.
Awatar użytkownika
Pawelek12
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2019, 8:03

Re: Pasożyty

Post autor: Pawelek12 »

No ja jestem ciekawy jak ten germitox bedzie działał, właśnie zamówiłem i czekam na dostawę :)
ODPOWIEDZ