Producent butów damskich

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Ryszarda_65
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2020, 23:00

Producent butów damskich

Post autor: Ryszarda_65 »

Znacie jakichś wartych uwagi producentów damskiego obuwia? Mnie dość mocno przekonuje oferta gamabut.pl. Macie w swojej kolekcji jakąś parę butów wykonaną właśnie przez nich?
Awatar użytkownika
Wierzchoslawa81
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2021, 7:35

Re: Producent butów damskich

Post autor: Wierzchoslawa81 »

Jestem ogromną fanką butów od Gamabut. Poza tym swojej córce kupowałam też buty komunijne tego właśnie producenta. Skoro mała stwierdziła, że są wygodne, to chyba dobra rekomendacja, prawda? Ja zresztą mogę to potwierdzić :)
DagmaraŚliwka

Re: Producent butów damskich

Post autor: DagmaraŚliwka »

Ja przede wszystkim zwracam uwagę na to, żeby buty były solidne, wygodne i ładne. To są moje trzy kryteria. Teraz tutaj https://messimo.pl/damskie-sandaly,c144.html patrzę sobie na sandały damskie. Niby mam jedne z poprzedniego roku ale może i teraz bym sobie jakieś nowe kupiła. Od nadmiaru w końcu głowa nie boli, co nie dziewczyny? :D
Awatar użytkownika
buklanka
Posty: 116
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:01

Re: Producent butów damskich

Post autor: buklanka »

W sumie ja aż tak na producenta butów nie zwracam uwagi, bardziej na to z jakich materiałów but jest wykonany i czy jest wygodny. Bardzo fajny jest pod tym względem sklep ccc buty ma wysokiej jakości i często można załapać się na duże promocje i sporo zaoszczędzić
ODPOWIEDZ