rozwód dobry prawnik Gdańsk

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Krzyś

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Krzyś »

Cześć. Głupio mi prosić was o radę, ale potrzebuje pilnie znaleźć kogoś, kto jest specem jeśli chodzi o sprawy rozwodowe. Nie chciałem brać rozwodu, ale moja żona nie pozostawia mi innego wyboru. Najbardziej zależy mi na tym, żeby mecenas był z Gdańska lub okolic, ponieważ właśnie tam mieszkam. Polecicie mi kogoś sprawdzonego?
Grześ

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Grześ »

Doskonale cię rozumiem kolega. Moja żona postanowiła dokładnie to samo jestem bardzo podobnej sytuacji co ty. Również szukam kogoś, kto mógłby mi pomóc podczas sprawy rozwodowej, ponieważ sam kompletnie nie mam to z głowy. Cała sytuacja mocno mnie dobiła i wpłynęła na moją samoocenę.
Grześ

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Grześ »

Nie może być chyba aż tak źle. Wystarczy, że zgłosisz się do dobrego mecenasa, a on wszystkim się zajmie. Mnie osobiście pomógł pan Michał Mindykowski, który zajął się całą sprawą i był dla mnie ogromnym wsparciem. Polecam się do niego zgłosić, ponieważ to człowiek z wielką empatią. Nie bójcie się prosi o pomoc, ponieważ możecie na tym naprawdę wiele zyskać.
dąb

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: dąb »

Myślę, że rozwód nie jest dla nikogo przyjemną sytuacją, ale należy podejść do niego bez emocji. Najlepiej będzie, jak oddacie tę sprawę profesjonalistom, którzy mają doświadczenie w tym zakresie. Od siebie polecam https://i-rozwod.pl/sadowy-podzial-maja ... j-kredytem, ponieważ myślę, że mają największe doświadczenie w tym temacie.
baśkaa

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: baśkaa »

Prawnika rozwodowego znalazłam za pomocą wyszukiwarki: https://www.doprawnika.pl/ Wpisałam jedynie swoje miasto, no i rozwód, bo jednak chciałam znaleźć specjalistów od tego zagadnienia w swojej okolicy. Wyskoczyła mi cała baza takich kancelarii i spośród nich dość łatwo wybrałam najlepszą, która okazała się bardzo dobra.
śmietanka

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: śmietanka »

Miałam okazję korzystać w sprawie rozwodowej z bardzo dobrej Pani Adwokat: https://adwokatmorawska.pl/ . Jestem bardzo wdzięczna Pani Mecenas, bo otrzymałam od niej niesamowicie wsparcie (też w walce o alimenty dla dzieci). To jest adwokat z prawdziwego zdarzenia, skupiony na Kliencie, empatyczny i o ogromnej wiedzy. Gorąco polecam.
wielką

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: wielką »

Osobiście bardzo chwaliłam sobie podejście Kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. To dobre rozwiązanie ponieważ samemu nie męczymy się z problemem tylko działa ktoś za nas, jest to bardzo wygodne i mega ale to mega pomocne, sami sprawdźcie, jestem pewna że to wam się spodoba.
Awatar użytkownika
lila
Posty: 36
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:50

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: lila »

Wiadomo, rozwodów się nie planuje. Jednak i takie sytuacje mają miejsce. Pomoc prawnika bardzo się wtedy przydaje. Nie z Gdańska a ze Szczecina mogę polecić adwokata, Łukasza Węgłowskiego. Ma duże doświadczenie, można na nim polegać. A jego kancelaria działa nie tylko na miejscu, ale w całym zachodniopomorskim i na Pomorzu, więc nie będzie problemów.

lancome miracle pour homme
ODPOWIEDZ