Wybór systemy płatności ratalnej do sklepu online

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
KrozeńW

Wybór systemy płatności ratalnej do sklepu online

Post autor: KrozeńW »

Czy możecie powiedzieć mi coś więcej na temat skutecznego systemu płatności ratalnej do sklepu online postawionego na wordpressie? Jaka firma zapewni nam najlepsze warunki, sprawne rozpatrywanie wniosków dla klientów i jednocześnie brak jakiś ukrytych kosztów. Pozdrawiam!
Jaceś

Re: Wybór systemy płatności ratalnej do sklepu online

Post autor: Jaceś »

W mojej opinii jeśli akurat chodzi o wybór skutecznej opcji w zakresie systemu płatności ratalnej to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia system od iRaty.pl który naprawdę świetnie się sprawdza w naszym sklepie a korzystamy z niego już od kilku ładnych miesięcy. Moduł na Wordpress jest bezpłatny, a od klientów też zażaleń nie słyszałem.
Sokół

Re: Wybór systemy płatności ratalnej do sklepu online

Post autor: Sokół »

W mojej opinii jeżeli chodzi o skuteczny i dobrze działający moduł do płatności na raty w sklepie online to z poprzednikiem jak najbardziej mogę się zgodzić i uważam, ze https://www.platformafinansowa.pl/ to jedna z najlepszych opcji jeżeli chodzi o wygodny i skutecznie działający podnoszący na pewno sprzedaż. Jednocześnie można liczyć na wsparcie obsługi technicznej i klienci też nie mają na co narzekac bo to na pewno duże ułatwienie większych zakupów porządnego sprzętu ;)
KrozeńW

Re: Wybór systemy płatności ratalnej do sklepu online

Post autor: KrozeńW »

Sokół pisze: ↑29 sie 2021, 11:41 W mojej opinii jeżeli chodzi o skuteczny i dobrze działający moduł do płatności na raty w sklepie online to z poprzednikiem jak najbardziej mogę się zgodzić i uważam, ze https://www.platformafinansowa.pl/ to jedna z najlepszych opcji jeżeli chodzi o wygodny i skutecznie działający podnoszący na pewno sprzedaż. Jednocześnie można liczyć na wsparcie obsługi technicznej i klienci też nie mają na co narzekac bo to na pewno duże ułatwienie większych zakupów porządnego sprzętu ;)
Dzięki za informacje, to chętnie sprawdzę w takim razie jak to tam u nich wygląda i co mogą nam zaoferować. Oby temat jeszcze trochę nam się rozwinął bo też chę podjąć jak najlepszą decyzję.
EmilKaleś

Re: Wybór systemy płatności ratalnej do sklepu online

Post autor: EmilKaleś »

Dokładnie my zdecydowaliśmy sie jednak tak jak już piszą inni forumowicze ponad rok temu na iRaty który powinien spełnić twoje wymagania zarówno pod względem jakości, profesjonalnej obsługi i jednocześnie fajnych możliwości leasingu dla firm jeśli macie produkty, urządzenia i sprzęty również konkretnej branży biznesu. Mam nadzieję, że również pozytywnie się co do tego rozwiązania przekonacie, bo jednak pozwala to na pewno skutecznie wnieść biznes na wyższy poziom.
Buźka

Re: Wybór systemy płatności ratalnej do sklepu online

Post autor: Buźka »

W końcu jest to bardzo popularny system i wydaje mi się, ze całkiem sporo osób wybiera właśnie możliwości płatności ratalnej. Ja również chciałbym każdemu polecić zapoznanie się z ciekawym materiałem na stronie https://poradniki-finansowe.pl/metody-p ... nformacje/ gdzie właśnie dokładnie wyjaśniono jakie występują metody płatności i co warto o nich wiedzieć.
ODPOWIEDZ