Zimno w mieszkaniu

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Wacła64

Zimno w mieszkaniu

Post autor: Wacła64 »

Jak radzicie sobie ze spadającą temperaturą a sezonu grzewczego jeszcze nie rozpoczęto? Dla mnie praca w domu jest przyjemnością odkąd mam pionowy klimatyzator. Kupiłam taki tutaj https://bazarowisko.pl/outlet-agd-do-do ... entylatory w bardzo atrakcyjnej cenie. Polecam zaglądać do outletów agd, bo mają znanej marki sprzęty w idealnym stanie często jeszcze z gwarancją.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Zimno w mieszkaniu

Post autor: Catty »

Jeśli chodzi o ogrzewanie domu, to ja zdecydowanie polecam ogrzewanie podczerwienią. Czy wiecie, że można dzięki temu zaoszczędzić nawet 70% na kosztach ogrzania domu? Z tego, co się orientuję, to takie panele grzewcze na podczerwień dostępne są na przykład w ofercie firmy TermoPlaza. Czy mieliście z nią już do czynienia?
agawą

Re: Zimno w mieszkaniu

Post autor: agawą »

No nie jest to łatwe, ale wydaje mi się, że nie ma to jak poszukiwanie na to sposobów. I dziś ja jestem zdania, że nie ma to jak pompy cyrkulacyjne do pieca. Dzięki nim możemy napędzić porządniejsze ogrzewanie. I tak też zadbamy o siebie i o swoje środowisko. No na pewno słyszeliście, że to zdrowsze dla planety?
ODPOWIEDZ