Garaż

Szukasz najlepszego serwisu samochodowego? Chcesz znaleźć sklep motoryzacyjny z szeroką ofertą produktów? Zajrzyj tutaj.
Zongo

Garaż

Post autor: Zongo »

Panowie, nie mam pomysłu jak wykończyć garaż. Mieszkamy w domu już od ponad roku, a garaż jest nadal w dokładnie takim stanie, w jakim go zastaliśmy i dlatego wydaje mi się, że to już najwyższa pora na to, żeby coś z tym zrobić. Może ktoś z Was mi doradzi, jakie płytki podłogowe kupić? I najlepiej gdzie, żeby były w dobrej cenie.
awa

Re: Garaż

Post autor: awa »

Zongo pisze: 04 wrz 2021, 20:28 Panowie, nie mam pomysłu jak wykończyć garaż. Mieszkamy w domu już od ponad roku, a garaż jest nadal w dokładnie takim stanie, w jakim go zastaliśmy i dlatego wydaje mi się, że to już najwyższa pora na to, żeby coś z tym zrobić. Może ktoś z Was mi doradzi, jakie płytki podłogowe kupić? I najlepiej gdzie, żeby były w dobrej cenie.
Nie za bardzo. Może nie płytki, a na przykład pomyślicie o czymś takim jak gres, albo beton? To się sprawdza. Wiele osób o tym myśli, ja również. Tylko jeśli o mnie chodzi, to zdecydowanie pompy hydroforowe chcę kupić. To ma się sprawdzić i myślę, że tak będzie. A wy jak uważacie? Macie coś takiego?
zuzula12

Re: Garaż

Post autor: zuzula12 »

Ja uważam, że garaże blaszane to bardzo dobre proste rozwiązanie, które jest wytrzymałe i solidne. Poczytajcie trochę więcej na temat takich rozwiązań. Myślę, że to zmieni wasze podejście i też zamówicie taki garaż.
ODPOWIEDZ