Kasy fiskalne Toruń

Polecamy strony, serwisy, portale.
Awatar użytkownika
emil
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2021, 5:37

Kasy fiskalne Toruń

Post autor: emil »

Cześć. Jako że potrzebuję zainwestować w nową kasę fiskalną, to powoli rozglądam się za firmami, które sprzedają je w Toruniu. Tak trafiłem na ofertę msj.com.pl. Kojarzycie ich? Możecie polecić?
Awatar użytkownika
Żywia83
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2020, 19:21

Re: Kasy fiskalne Toruń

Post autor: Żywia83 »

Mnie potrzebna była kasa fiskalna dla gastronomii i w tej kwestii postanowiłam skonsultować się z tą firmą. Bardzo mi pomogli, ale dla mnie liczy się też to, że zapewniają serwis. To zdecydowanie bywa przydatne.
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 39
Rejestracja: 24 lut 2020, 14:38

Re: Kasy fiskalne Toruń

Post autor: luiza »

Żywia83 pisze: ↑14 sty 2021, 13:42 Mnie potrzebna była kasa fiskalna dla gastronomii i w tej kwestii postanowiłam skonsultować się z tą firmą. Bardzo mi pomogli, ale dla mnie liczy się też to, że zapewniają serwis. To zdecydowanie bywa przydatne.
U nas kasy fiskalne tomaszów mazowiecki bardziej się sprawdziły bo akurat w tym mieście prowadzimy działalność i w razie potrzeby możemy też liczyć na serwis i szybką dostawę materiałów eksploatacyjnych

zosia i kevin
Awatar użytkownika
parówkowa
Posty: 34
Rejestracja: 25 cze 2019, 18:47

Re: Kasy fiskalne Toruń

Post autor: parówkowa »

emil pisze: ↑04 sty 2021, 21:35 Cześć. Jako że potrzebuję zainwestować w nową kasę fiskalną, to powoli rozglądam się za firmami,
Na pewno znajdziesz coś godnego uwagi, jest sporo ciekawych ofert w necie, a jak będzie Ci potrzebny serwis kas fiskalnych łódź to też podrzucę namiary na swoich fachowców w razie czego.
ODPOWIEDZ