Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Polecamy strony, serwisy, portale.
krakównaszemiasto

Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: krakównaszemiasto »

Szukasz dobrego przewodnika który wzbogaci wycieczki po Krakowie o ciekawostki i historię związaną ze zwiedzanymi miejscami? Polecam poszukać przewodników na stronie Krakkos. Z przewodnikami można zwiedzić m.in. sanktuarium w Łagiewnikach. Planując wycieczkę warto wynająć doświadczonego przewodnika i lepiej poznać zwiedzane miejsca i zabytki.
Awatar użytkownika
justa
Posty: 223
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:26

Re: Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: justa »

A jak w ogóle zamierzacie poruszać się po Krakowie? Wiem, że komunikacja miejska działa bez zarzutu, ale dla mnie o wiele lepszym rozwiązaniem jest wypożyczalnia samochodów Kraków Wygdonie, szybko i bezpiecznie. Więcej miejsc można zwiedzić, kiedy dysponuje się własnym samochodem.
Miluśka

Re: Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: Miluśka »

Jeśli dużo podróżujecie czy to po Polsce czy za granicę to przyda się wam na pewno znajomość sklepu turysty czyli https://naprzelaj.com.pl/6-plecaki ja tutaj kupiłam plecak. Jest on świetnej jakości, funkcjonalny i pojemny. Na pewno będę z niego korzystać przez wiele lat.
zygmunciek

Re: Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: zygmunciek »

Jak podróż to do rajskiej wyspy. Tu mają ciekawą ofertę www.bezskarpetek.pl Miejsce jest naprawdę wyjątkowe. Przepiękne krajobrazy i lazur wody zachęcają do dłuższego pobytu. Naprawdę warto. Sam się przekonałem i pojadę tam raz jeszcze. Jest to miejsce, do którego się wraca.
Awatar użytkownika
grabarka
Posty: 36
Rejestracja: 31 lip 2019, 14:24

Re: Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: grabarka »

Myślę że warto bo w Krakowie jest bardzo dużo miejsc do odwiedzenia a nie wszystkie są tak bardzo znane i popularne. Poza tym okolice Krakowa też są bardzo atrakcyjne. Przyda się samochód jeśli chcesz wygodnie się przemieszczać a wypożyczalnia samochodów w Krakowie z tego co widzę na tej stronie https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-sam ... ko-balice/ ma bardzo atrakcyjną ofertę wynajmu samochodów
ODPOWIEDZ