dobra kancelaria prawna Gdańsk

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Grześ

dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Grześ »

Hej. Mam do was takie małe pytanie, mianowicie czy znacie może jakąś sprawdzoną kancelarię, która miałaby doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych? Szukam naprawdę kogoś z bogatym doświadczeniem i ogromną wiedzą, którą mógłby później wykorzystywać na sali sądowej. Czuję, że to nie będzie łatwy rozwód, dlatego chcę się do niego odpowiednio przygotować.
Krzyś

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Krzyś »

Wiesz co, niestety nie mam jak Ci pomóc w tym temacie, ponieważ mieszkam w zupełnie innej części polski, ale jakbyś potrzebował porozmawiać, to zawsze możesz się do mnie zgłosić. To nie jest łatwy temat, wiem, bo sam jestem rozwodnikiem, ale czas leczy rany w tym przypadku. Będzie dobrze.
Ptyś

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Ptyś »

Pamiętaj, że po rozwodzie czeka na Ciebie nowe, piękne życie. Dodatkowo, będziesz znów wolna I otwarta na nowe znajomości. Nie potrzegaj wszystkiego w ciemnych barwach, ponieważ wykończy Cię to. Podejdź do tego pozytywnie myśląc, a zobaczysz, że będzie Ci łatwiej przez to przejść.
Grażynka

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Grażynka »

Moja przyjaciółka niedawno się rozwodziła i z tego co pamiętam, to korzystała z pomocy kancelarii http://www.mindykowski.pl/ prowadzonej przez mecenasa Mindykowskiego. On ma naprawdę sporą wiedzę i sporo wygranych spraw na swoim koncie. Myślę, że spokojnie można mu zaufać.
milenawonsz

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: milenawonsz »

a masz jak podjechac do Szczecina? tam przyjmuje genialny mecenas Weglowski - sproboj sie z nim telefonicznie skontaktowac - tu masz numer 601867542 - nie dosc, ze ma super podejscie to jeszcze ogromna wiedze, ktora potrafi wykorzystac. Mozna na nim polegac, bo ma pasje do tego co robi
ODPOWIEDZ