Gdzie kupić ekspres do kawy?

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
radomił88
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2020, 7:20

Gdzie kupić ekspres do kawy?

Post autor: radomił88 »

Witam. W jakim sklepie internetowym najlepiej zamówić ekspres do kawy? Chciałabym, żeby to był sprawdzony sklep z dobrej jakości urządzeniami od jakichś znanych producentów. Nie chcę zainwestować w coś, co padnie mi po kilku użyciach ;)
Awatar użytkownika
Damroka-96
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2020, 11:09

Re: Gdzie kupić ekspres do kawy?

Post autor: Damroka-96 »

Ja swój ekspres kupowałam na wszystkodokawy.pl. Mają sprawdzone urządzenia z polskiej dystrybucji i z gwarancją producenta, także bez obaw, że kupisz bubel ;) Polecam Ci też spróbować ich kaw, są przepyszne!
Awatar użytkownika
Andre
Posty: 195
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:34

Re: Gdzie kupić ekspres do kawy?

Post autor: Andre »

Moim zdaniem saeco ekspresy do kawy są najlepsze. Wkońcu to włoska firma - sama miałam już okazję pić kawę z takiego cudownego ekspresu :) Przygotowuje on kilka różnych kaw od tradycyjnego espresso po np flate macchiato. Także warto moim zdaniem sprawić sobie taki sprzęt choć warto najpierw porównać kilka ofert
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Gdzie kupić ekspres do kawy?

Post autor: Catty »

Kiedy już kupicie sobie taki ekspres do kawy, nie zapominajcie o tym, żeby o niego odpowiednio dbać. Na przykład na stronie internetowej https://klinikaekspresow.pl/profilaktyk ... su-do-kawy możecie sobie poczytać, jak ważne jest czyszczenie takiego sprzętu. Polecam sobie o tym poczytać, taka wiedza może się Wam przydać.
ODPOWIEDZ