Porady łóżkowe

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Olka_ł

Porady łóżkowe

Post autor: Olka_ł »

Ostatnio z facetem cierpimy na nudę w łóżku. Próbowaliśmy już różnych rzeczy ale nic nie pomaga. Mamy już różne gadżety (kajdanki, pejcz, sznurki), ale nic nie przypadło nam do gustu. Przebieranki to też nie nasza bajka. Możecie coś polecić, jakieś porady, pozycje?
Gośka

Re: Porady łóżkowe

Post autor: Gośka »

Hej, musisz pogadać ze swoim facetem co kręci jego, a co Ciebie. Jeśli nie są to przebieranki to może ostrzejszy seks? A może seks w plenerze? Musicie eksperymentować i nie zrażać się tak od razu.
Od siebie polecam sprawdzić tutaj: Seks porady
Poczytajcie o tym jak się robi edging i doprawadźcie Cię na skraj orgazmu.
Albo spróbujcie wspólnej masturbacji na przeciw siebie. Są sposoby masturbacji np używając masażera łechtaczki Lelo Sila
Moniś

Re: Porady łóżkowe

Post autor: Moniś »

Olka_ł pisze: ↑30 cze 2021, 18:33 Ostatnio z facetem cierpimy na nudę w łóżku. Próbowaliśmy już różnych rzeczy ale nic nie pomaga. Mamy już różne gadżety (kajdanki, pejcz, sznurki), ale nic nie przypadło nam do gustu. Przebieranki to też nie nasza bajka. Możecie coś polecić, jakieś porady, pozycje?
Ja obawiałam się wpadki, ale teraz wiem z bloga klinika Stanova, że gdyby już się przytrafiła pomimo antykoncepcji to mogę bezpiecznie przerwać ciążę w Czechach. Teraz seks jest tylko przyjemnością.
Moś

Re: Porady łóżkowe

Post autor: Moś »

Moniś pisze: ↑30 lip 2021, 13:19
Olka_ł pisze: ↑30 cze 2021, 18:33 Ostatnio z facetem cierpimy na nudę w łóżku. Próbowaliśmy już różnych rzeczy ale nic nie pomaga. Mamy już różne gadżety (kajdanki, pejcz, sznurki), ale nic nie przypadło nam do gustu. Przebieranki to też nie nasza bajka. Możecie coś polecić, jakieś porady, pozycje?
Ja obawiałam się wpadki, ale teraz wiem z bloga klinika Stanova, że gdyby już się przytrafiła pomimo antykoncepcji to mogę bezpiecznie przerwać ciążę w Czechach. Teraz seks jest tylko przyjemnością.
Awatar użytkownika
lakonny
Posty: 105
Rejestracja: 26 lut 2020, 20:33

Re: Porady łóżkowe

Post autor: lakonny »

Można znaleźć wiele porad łóżkowych tutaj na tym portalu https://www.strefanamietnosci.pl/ . Osobiście wielu rzeczy się dowiedziałam, o których nie miałam pojęcia. Trzeba przyznać, że edukacja seksualna w naszym kraju nie jest na najlepszym poziomie dlatego warto czytać takie rzeczy i się uczyć

witamina c skutki niedoboru
Sławek

Re: Porady łóżkowe

Post autor: Sławek »

Ja mam poradę dl tych co nie są zadowoleni ze swojego zżycia seksualnego. Pomyślcie by znaleźć stronę na której kobiety wrzucają swoje prywatne ogłoszenia towarzyskie albo takie strony na których znajdziecie materiały erotyczne i anonse erotyczne to jest takie tymczasowe rozwiązanie ale warto spróbować.
Awatar użytkownika
justa
Posty: 223
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:26

Re: Porady łóżkowe

Post autor: justa »

Warto też pomyśleć o seks spotkaniu. Pamiętajcie jednak, aby wybierać na spotkanie dziewczyny realne. A takie bez problemu znajdziecie na stronie https://pl.hustly.eu/ Nic dziwnego, ze ten portal cieszy się tak szerokim zainteresowaniem.
ODPOWIEDZ