Wózek dla dzieci

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
Weronika_87
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2021, 1:29

Wózek dla dzieci

Post autor: Weronika_87 »

Podpowiedzcie, czy macie swoje ulubione sklepy, w których kupujecie produkty dla dzieci? Ja znalazłam sklep Mulan i nie urywam, że spodobało mi się kilka rzeczy u nich. Wózek dziecięcy, który chcę kupić dla swojego dziecka, na ich stronie jest nieco taniej, niż gdziekolwiek indziej, więc pewnie zamówię właśnie tam. Przeglądam teraz ofertę fotelików samochodowych, których też jest u nich naprawdę sporo. a
Emily12

Re: Wózek dla dzieci

Post autor: Emily12 »

autor: Weronika_87 » 17 lis 2021, 15:21
Podpowiedzcie, czy macie swoje ulubione sklepy, w których kupujecie produkty dla dzieci? Ja znalazłam sklep Mulan i nie urywam, że spodobało mi się kilka rzeczy u nich. Wózek dziecięcy, który chcę kupić dla swojego dziecka, na ich stronie jest nieco taniej, niż gdziekolwiek indziej, więc pewnie zamówię właśnie tam. Przeglądam teraz ofertę fotelików samochodowych, których też jest u nich naprawdę sporo. a


Nie mam ulubionego miejsca na dziecięce zakupy, ale jeśli chodzi o wózki, mam ulubioną markę. Chodzi o Cavoe ideo. Ten wózek jest naprawdę wart uwagi chociażby ze względu na niską wagę i obrotowe siedzisko.
ODPOWIEDZ