Wyposażenie gastronomiczne - poszukiwania

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Drygieł

Wyposażenie gastronomiczne - poszukiwania

Post autor: Drygieł »

Gdzie szukać wyposażenia gastronomicznego? Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi i przede wszystkim jak dokładnie kształtują się ceny, aby co gorsza też nie przepłacić. Od razu dziękuję za wskazówki bo brakuje mi doświadczeń i oczywiście dajcie znać jak to dokładnie wygląda.
Joneś

Re: Wyposażenie gastronomiczne - poszukiwania

Post autor: Joneś »

To naprawdę dobry kierunek jeżeli zależy Wam na dobrej cenie, pełnym wsparciu i terminowych realizacjach. W naszym przypadku, a biznesem horeca zajmujemy się od kilku ładnych lat to wybierając wyposażenie kuchenne stawiamy na hurtownię Invest Horeca korzystamy już od dłuższego czasu i jak do tej pory naprawdę ładnie nam się rozwija restauracja, zawsze jak coś do kuchni jest potrzebne od razu zamawiamy. Mają wszystko, a do tego dobre ceny
DamianDeś

Re: Wyposażenie gastronomiczne - poszukiwania

Post autor: DamianDeś »

Zdecydowanie jeden z większych i lepszych do długotrwałej współpracy hurtowni gastronomicznych w której nie tylko jest praktycznie wszystko do kuchni w gastronomii, ale jednocześnie obsługa która zna się na temacie i realizująca sprawnie nawet duże zamówienia trzonów, mebli metalowych, ale również drobnych akcesoriów.
Drygieł

Re: Wyposażenie gastronomiczne - poszukiwania

Post autor: Drygieł »

DamianDeś pisze: 28 wrz 2021, 8:36 Zdecydowanie jeden z większych i lepszych do długotrwałej współpracy hurtowni gastronomicznych w której nie tylko jest praktycznie wszystko do kuchni w gastronomii, ale jednocześnie obsługa która zna się na temacie i realizująca sprawnie nawet duże zamówienia trzonów, mebli metalowych, ale również drobnych akcesoriów.
Dzięki wielkie za podpowiedzi! Na pewno sprawdzę i mam nadzieję, że trochę wskazówek jeszcze nam się tutaj pojawi odnośnie skompletowania wyposażenia gastronomicznego.
Bortiń

Re: Wyposażenie gastronomiczne - poszukiwania

Post autor: Bortiń »

Dołączam się do pozytywnych opinii na temat hurtowni gastronomicznej invest horeca https://investhoreca.pl/ i wyborze sprzętów do obróbki mechanicznej, trzonach, mebli nierdzewnych itd. Dlatego mam nadzieję, że podejmiecie dobrą decyzję zakupową i oby biznes dobrze się rozwijał.
ODPOWIEDZ