Wyposażenie łazienek - gdzie szukać?

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
Ezechiel
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2020, 7:52

Wyposażenie łazienek - gdzie szukać?

Post autor: Ezechiel »

Cześć, jakie polecacie sklepy internetowe z wyposażeniem do łazienek? Dobrze by było, żebym mógł w jednym miejscu zamówić większość rzeczy, żeby nie rozdzielać zamówień na poszczególne sklepy ;)
Awatar użytkownika
fera-74
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2020, 12:33

Re: Wyposażenie łazienek - gdzie szukać?

Post autor: fera-74 »

Praktycznie całe wyposażenie kupisz w salonie cerdesign.pl. Mają w ofercie płytki ceramiczne, wanny, umywalki, armaturę i wiele innych. Wszystko odznacza się super jakością i trwałością, a na dodatek jest w bardzo dobrych cenach. Polecam :)
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 87
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Wyposażenie łazienek - gdzie szukać?

Post autor: kozi44 »

fera-74 pisze: ↑27 maja 2020, 7:45 Praktycznie całe wyposażenie kupisz w salonie cerdesign.pl. Mają w ofercie płytki ceramiczne, wanny, umywalki, armaturę i wiele innych. Wszystko odznacza się super jakością i trwałością, a na dodatek jest w bardzo dobrych cenach. Polecam :)
duży wybór płytek jest tutaj https://plytki24.pl/plytki-rektyfikowane Ceny bardzo przystępne, na każdą kieszeń można coś znaleźć w ciekawym wzorze czy kolorze. Mnie bardzo się podobają, jakość takze dobra.

busy ełk
Awatar użytkownika
izzunia
Posty: 15
Rejestracja: 23 sie 2020, 20:33

Re: Wyposażenie łazienek - gdzie szukać?

Post autor: izzunia »

w łazience to musi być i pralka, ja mam electrolux perfectCare, to był dobry wybór, bo widze, że moje ubrania są w dużo lepszym stanie niż przy poprzedniej pralce, nie są zmechacone ani pozaciągane, mój model ma też funkcję pary, która fajnie sie sprawdza przy wygładzaniu zagnieceń
ODPOWIEDZ