dom seniora

Znalazłeś najlepszą ofertę last minute? Możesz polecić dobre biuro podróży? Daj znać!
Awatar użytkownika
ernstyna
Posty: 68
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:07

dom seniora

Post autor: ernstyna »

Czy ktoś z Was zna dobry i sprawdzony ośrodek dla seniora na terenie województwa łódzkiego? A może słyszeliście jakieś opinie na temat tej placowki http://podtopolami.eu ?
magda001ż

Re: dom seniora

Post autor: magda001ż »

Nie znam niestety żadnego ośrodka z tych okolic, ale mam świetną propozycję dla osób z województwa podkarpackiego. Zaledwie 19 km od Rzeszowa znajduje się Dom Seniora donumcorde.pl. Na jego terenie do dyspozycji pensjonariuszy pozostają takie udogodnienia ja przestronny ogród, strefa spa czy łaźnia rzymska. Osoby preferujące ciszę świetnie odnajdą się w bogato zaopatrzonej bibliotece, a seniorzy chcący się zintegrować będą mieli ku temu okazje podczas wspólnych gier i zabaw. Propozycja idealna dla każdego, kto chcę utrzymać formę fizyczną i psychiczną w starszym wieku.

okucia do okiennic
Awatar użytkownika
abraham
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:52

Re: dom seniora

Post autor: abraham »

Zdecydowanie gdy szukamy domu dla seniora to przede wszystkim musimy wiedzieć co nas najbardziej interesuje w takiej placówce. Jestem wręcz przekonany, że doskonałym miejscem jest dom seniora https://domseniora24.pl/ który mieści się w Warszawie. Uważam, że starsze osoby powinny mieć godną starość.
ginamó

Re: dom seniora

Post autor: ginamó »

Opieka nad osobami starszymi jest konieczna, warto te usługi powierzyć sprawdzonym i doświadczonym specjalistom. https://www.ddp-seniorek.pl/opieka to absolutni fachowcy na tym polu, także zalecam skupić się na tym, co mają do zaoferowania. Moim wymogom sprostało to w zupełności, na pewno i Ty znajdziesz tutaj coś dla siebie.
ODPOWIEDZ