Gdzie po akcesoria dla niemowląt?

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
paula-73
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 4:28

Gdzie po akcesoria dla niemowląt?

Post autor: paula-73 »

W jakim sklepie internetowym znajdę największy wybór akcesoriów dla niemowląt? Dość ciekawe prezentuje się według mnie oferta naszsmyk.pl. Dajcie znać, czy robiliście tam zakupy i doradźcie, czy warto :)

t mobile pakiety internetowe na telefon
Awatar użytkownika
Petronela_77
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 2:06

Re: Gdzie po akcesoria dla niemowląt?

Post autor: Petronela_77 »

To, co najbardziej podoba mi się w tym sklepie to różnorodność asortymentu, chociaż na ceny też absolutnie nie można narzekać. Właśnie tam znalazłam najlepsze mleko Nuppi GOLD 2, które mojemu maluchowi dostarcza masę witamin potrzebnych mu do prawidłowego rozwoju. Jako mama szczerze polecam.
Awatar użytkownika
pikolo
Posty: 106
Rejestracja: 19 lut 2020, 14:30

Re: Gdzie po akcesoria dla niemowląt?

Post autor: pikolo »

Większość akcesoriów zamawiałam online, jednak muszę wam przyznać, że kłopot sprawił mi wybór mleka. Jest ich tyle na rynku, że ciężko tak z biegu podjąć decyzję. Bardzo pomocny okazał się artykuł https://moi-mili.pl/jesli-nie-piers-to-co/ który mocno rozjaśnił mi sytuację - polecam sobie zajrzeć :)
pełka

Re: Gdzie po akcesoria dla niemowląt?

Post autor: pełka »

Ja się nastawiałam na karmienie piersią ale niestety z przyczyn zdrowotnych nie mogłam za długo karmić. Dlatego zaczęłam karmić mlekiem modyfikowanym mojego małego. Wybrałam mleko Hipp Bio Combiotik, mój synek dobrze się czuje, nie ma dolegliwości ze strony brzuszka
Ożka

Re: Gdzie po akcesoria dla niemowląt?

Post autor: Ożka »

pełka pisze: ↑24 mar 2021, 15:42 Ja się nastawiałam na karmienie piersią ale niestety z przyczyn zdrowotnych nie mogłam za długo karmić. Dlatego zaczęłam karmić mlekiem modyfikowanym mojego małego. Wybrałam mleko Hipp Bio Combiotik, mój synek dobrze się czuje, nie ma dolegliwości ze strony brzuszka
Ja karmiłam do szóstego miesiąca, później przeszliśmy na MM. Powiem szczerze, że miałam z synkiem różne przeboje, aż pediatra polecił spróbować przejść właśnie na HiPP bio Combiotik, nie bez powodu jest nazywane mlekiem najbliższym mleku matki.
luśka

Re: Gdzie po akcesoria dla niemowląt?

Post autor: luśka »

noo zależy czego ci konkretnie potrzeba, ja jak robiłam wyprawke, to szukałam wszystkiego po kilka razy, czytalam, porownywalam.Najciezej bylo mi z materacykiem do lozeczka, bo nie wiedzialam na co sie zdecydowac. https://materacyk.pl/produkt/materac-la ... model-ml1/ tutaj mają bardzo fajne
ODPOWIEDZ