Strona 1 z 1

Podróżowanie kamperem

: 26 sty 2021, 23:04
autor: spoko_gość
Hejka. Podróżował ktoś z Was kamperem? Ja jeszcze nie ale taka opcja wydaje mi się kusząca zwłaszcza na obecne czasy gdy nigdy nie wiadomo czy trafię na jakiś czynny hotel, czy ktoś nie odwoła rezerwacji. Ze strony https://kampery-wynajem.pl/nasze-kampery/ dowiedziałem się, że takie auta mieszkalne są świetnie wyposażone i przystosowane do wycieczek praktycznie o każdej porze roku. Myślę, że spokojnie mógłbym ruszyć wraz z rodzinką. Teraz tylko kwestia postoju. Znacie jakieś sprawdzone miejsca/parkingi dla kamperów? Interesuje mnie każda lokalizacja w kraju. Skoro mobiloność i zwoboda, to czemu by nie zwiedzić kilku miejsc.

Re: Podróżowanie kamperem

: 23 lut 2021, 1:26
autor: Żaneta
Ja bardzo często podróżuje w sprawach służbowych i można powiedzieć, że mam rozeznanie, które hotele można odwiedzić a, które mijać z daleka. Zdecydowanie ten hotel https://hotelplatan.gda.pl/ warto odwiedza bo jest to najlepszy i najwygodniejszy hotel w Gdańsku.

Re: Podróżowanie kamperem

: 25 lut 2021, 16:00
autor: justa
Jak ktoś lubi, to dlaczego nie? Ja należe do dość wygodnych osób, więc wolę zatrzymać się w hotelu - tym bardziej z dziećmi. A akurat jak nie mamy samochodu, bo np jest w naprawie, to korzystamy z Wynajem samochodów Wrocław i powiem wam, że to dla nas najlepsza opcja na wspólne, rodzinne podróże :)

Re: Podróżowanie kamperem

: 21 lip 2021, 18:42
autor: wiewiór
Ja też jeżdżę na wakacje z dziećmi. Przyznam szczerze, że maluchy potrafią dać w kość. Dlatego zawsze, na wieczór czytam sobie książkę, którą zabieram wcześniej z domu. Ostatnio kupiłam sobie: https://www.taniaksiazka.pl/wspomnienie ... 39715.html . Myślę, że ta księgarnia internetowa jest bardzo dobrym miejscem na zakupy. Sprawdźcie sami, bo mają bardzo niskie ceny i ogromny wybór.