Strona 1 z 1

Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

: 11 maja 2021, 8:37
autor: Karkuszka
Przeprowadziłam się do Warszawy i szukam szkoły dla mojego dziecka. Raczej nastawiam się na prywatną podstawówkę, więc jak macie jakieś godne polecenia to proszę o wpisy ;) Sprawdzałam już co mam w okolicy i tak najlepiej chyba prezentuje się dla mnie Te Vizja Ochota. No ale też jak coś przyjmę i inne polecenia.

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

: 12 maja 2021, 7:51
autor: Wiolkas
To jak wiele osób, ja również przeprowadzałam się do Warszawy i wszystko bylo nowe, właśnie z wyborem ze szkoły nie było większego problemu, generalnie jak przeglądałam oferty szkół to stwierdziłam, że nie ma złych wyborów. Szkoły prywatne mogą tu zagwarantować dzieciom świetne możliwości

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

: 14 maja 2021, 11:09
autor: Arrek
Odległość jest bardzo ważna, mieszkam trochę w Warszawie i muszę przyznać, że raz wybrałam źle szkołę dla dziecka, strasznie się męczyliśmy przez odległość Jak tet Vizja jest miarę blisko, komunikacja jest spoko, to jak najbardziej możesz wybrać tą szkołę, dużo dobrych opinii już o niej słyszałam.

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

: 15 maja 2021, 7:32
autor: Mońka
Warszawa duże miasto, pewnie na samej Ochocie będzie kilka szkół. Ja to obecnie nie mam wyboru za bardzo, no ale i tak udało się nam, że mamy super szkołę dla dziecka. Jak oglądałam prywatne szkoły to bardzo się zaskoczyłam co one oferują dzieciom, rodzicom, na pewno bym taką wzięła dla dziecka

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

: 17 maja 2021, 7:46
autor: mańek
Pierwsze co przychodzi mi na myśl to właśnie Te Vizja i ich podstawówka na Ochocie. Mój syn co prawda jeszcze chodzi do przedszkola ale już wiemy że właśnie wybierzemy tą szkołę. Plusów jest bardzo dużo, widać że tu dzieci mogą liczyć na masę rozwojowych zajęć, czegoś dodatkowego, poza planem lekcyjnym.

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

: 30 sie 2021, 12:40
autor: Gośaczek
Wakacje już czas pożegnać na rok... niestety. Czas poważnie przygotować się do nadchodzącego roku szkolnego .Nowy czas, nowe kłopoty.Tak tak , w szkołach dzieci także maja problemy z którymi często nie potrafią sobie poradzić. Warto więc obserwować swoje pociechy i w razie potrzeby odpowiednio reagować.Poczytajcie sobie tutaj - http://mamanalajcie.pl/rodzina/jak-wspi ... -w-szkole/ a dowiecie sie jakie niebezpieczeństwo mogą czyhać w szkole.

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

: 17 paź 2021, 11:17
autor: Trenerka
Jak Ochota to tylko i wyłącznie Te Vizja - super sprawa, świetne miejsce. Jak chcecie aby wasze dziecko dostało to co najlepsze, miało dobre wyniki w nauce to powinniście rozważyć ten wybór. Nauczyciele są super, a klasy nie są aż tak liczne więc dzieciom łatwiej się skupić.

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

: 28 mar 2022, 17:41
autor: Iga
Jeśli tylko bierzecie pod uwagę prywatne szkoły to z czystym sumieniem polecam Te Vizje. Mają swój jeden z oddziałów właśnie na Ochocie. Nasza córka tam chodzi i możemy o Te Vizji mówić tylko w superlatywach. Szkoła ciągle idzie z postępem czasu, nie trzyma się tylko starych schematów w nauczaniu przez co dzieci przyswajają wiedzę z dużą łatwością. Organizują całą masę wycieczek, zajęć dodatkowych, z których dzieciaki mogą wyciągnąć naprawdę dużo

Re: Szkoła podstawowa Warszawa Ochota

: 28 kwie 2022, 19:53
autor: mariola09
My postawiliśmy na szkołę prywatną, a dokładniej na Te Vizję. Myślę, że był to bardzo dobry wybór. Synek jest bardzo zadowolony i lubi chodzić do szkoły, co moim zdaniem jest najlepszą rekomendacją. W dodatku szkoła cały czas się rozwija, a to daje coraz to więcej możliwości dzieciom. Organizowane są różne wycieczki, warsztaty, czy zajęcia dodatkowe, na których dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowana. Jako rodzic jestem bardzo zadowolona z tego wyboru.