Choroby paznokci

Polecamy najlepszych lekarzy i specjalistów w swojej dziedzinie. Opowiadamy o sposobach na dobre zdrowie. Dzielimy się sposobami na pozbycie się choroby.
Awatar użytkownika
brunhilda1982
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2022, 18:02

Choroby paznokci

Post autor: brunhilda1982 »

Są jakieś domowe sposoby, albo preparaty bez recepty na grzybicę paznokci? Co mogłabym zastosować u osoby, która broni się wszelkimi możliwymi sposobami przed wizytą u specjalisty, ani lekarza, ani podolog nie wchodzi w grę, przynajmniej na razie. Jeśli możecie polecić, to powiedzcie też co mogłabym kupić ochronnego, żeby nie zarazić się grzybicą?:)
ewaroma

Re: Choroby paznokci

Post autor: ewaroma »

Niestety nie znam żadnego skutecznego preparatu na ten problem. Moim zdaniem nie ma co czekać i warto udać się do specjalisty. W dzisiejszych czasach podologia Warszawa jest na tak wysokim poziomie, że mogą Ci pomóc już podczas pierwszej wizyty.
korneliawiku

Re: Choroby paznokci

Post autor: korneliawiku »

Grzybica paznokci Wrocław to bardzo częsty problem. Mnie pomogli specjaliści z Dolnośląskiego Centrum Zdrowej stopy i właśnie ten gabinet podologiczny serdecznie Wam polecam :)
annabiala

Re: Choroby paznokci

Post autor: annabiala »

Zgadzam się. Z każdym problemem należy udać się do specjalisty. Moim zdaniem podolog Bydgoszcz Zdrowe Stopy Emilia Bała to najlepszy wybór dla osób, które mieszkają niedaleko.
michalikg

Re: Choroby paznokci

Post autor: michalikg »

Ja ostatnio byłam na zabiegu, jakim jest usuwanie odcisków Gdańsk i pani podolog sprawdziła także stan moich paznokci. Polecam Wam regularnie odwiedzać takiego specjalistę :)
matyldawik

Re: Choroby paznokci

Post autor: matyldawik »

Ostatnio byłam na zabiegu, jakim jest usuwanie brodawek Łódź w gabinecie podologicznym i jestem bardzo zadowolona z tego jak wyglądał zabieg i jakie są efekty :)
Zouza

Re: Choroby paznokci

Post autor: Zouza »

Ważną rolę w zapobieganiu grzybicy stóp odgrywa unikanie miejsc, gdzie łatwo można zarazić się grzybicą, takich jak publiczne baseny, sauny czy siłownie. W takich miejscach zalecane jest noszenie klapek. W przypadku wystąpienia objawów grzybicy, takich jak świąd, zaczerwienienie czy zmiana struktury paznokci, konieczna jest konsultacja z dermatologiem. Odpowiednie metody diagnozy i leczenia opisane są na https://aruba.rzeszow.pl/grzybica-stop- ... i-leczenie i regularne badania i dbanie o higienę stóp mogą zapobiec rozwojowi infekcji.
ODPOWIEDZ