Melatonina na sen

Polecamy najlepszych lekarzy i specjalistów w swojej dziedzinie. Opowiadamy o sposobach na dobre zdrowie. Dzielimy się sposobami na pozbycie się choroby.
Awatar użytkownika
Wacława
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2022, 9:00

Melatonina na sen

Post autor: Wacława »

Mam ostatnio naprawdę ogromny problem ze snem, nie mam zielonego pojęcia, czym może być spowodowany. może i mam nieco więcej stresów w ostatnim czasie, ale też bez przesady, jakoś sobie z nimi radzę. A może to pocovidowe? Sama już nie wiem, ale planuję kupić sobie jakieś wspomaganie. Może jakieś sprawdzone tabletki, może melatonina na sen - możecie polecić?
supermocee

Re: Melatonina na sen

Post autor: supermocee »

Jeśli już zastanawiamy się sensownie, jak działać i co zrobić, to ja Wam powiem, że dla mnie nie ma konkretnego planu, niemniej jednak każdy z nas ma swoje problemy. Sen jednak jest kluczowy dla naszego działania, dlatego tu portal o śnie się kłania. Sporo będziecie mogli powiedzieć na ten temat.
pikoloś

Re: Melatonina na sen

Post autor: pikoloś »

Czasami warto skontrolować pierw zdrowie, bo jak np. chrapiesz przez sen to dobrym wyborem będzie taki zabieg laserowy https://klinikamiracki.pl/chrapanie/ bo dzięki temu problem zostanie rozwiązany i będziesz spać lepiej
ODPOWIEDZ