Sucha skóra

Polecamy najlepszych lekarzy i specjalistów w swojej dziedzinie. Opowiadamy o sposobach na dobre zdrowie. Dzielimy się sposobami na pozbycie się choroby.
Awatar użytkownika
Ariadna1998
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2022, 10:05

Sucha skóra

Post autor: Ariadna1998 »

Od jakiegoś czasu mam naprawdę dość spory problem z przesuszoną skórą. Staram się ją nawilżać, natłuszczać, dodatkowo łykam jakieś suplementy, piję dużo wody, a skóra nadal się łuszczy. Możecie mi powiedzieć, jaki balsam do ciała, albo może krem nawilżający do działa możecie mi polecić? lubię takie produkty o konsystencji masła, które "czuć" na skórze :)
kasik2

Re: Sucha skóra

Post autor: kasik2 »

Jeżeli chcesz mieć piękną cerę, to najważniejsze jest wybranie wysokiej jakości produktu. Marka Novaclear https://novaclear.eu/linie/repair/ oferuje profesjonale i skuteczne dermokosmetyki. Ja osobiście uważam, że takie podejście zapewnia niesamowite rezultaty!
koska

Re: Sucha skóra

Post autor: koska »

A używałyście kiedyś tonik z niacynamidem ? kupiłam sobie jakiś czas temu i piękne efekty po nim na buzi widzę! :) moim zdaniem warto wypróbować bo jest dobry dla kazdego rodzaju cery
Elena

Re: Sucha skóra

Post autor: Elena »

NA sucha skóre bardzo dobry jest Olejek Busajna, swietnie nawilża a do tego ujędrnia skóre. Wspomaga także opalanie. Coś wspaniałego. Zamawiam go w tym e-sklepie Pachnaca Kraina
ODPOWIEDZ