Żywienie po operacji

Polecamy najlepszych lekarzy i specjalistów w swojej dziedzinie. Opowiadamy o sposobach na dobre zdrowie. Dzielimy się sposobami na pozbycie się choroby.
Awatar użytkownika
gwido_71
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2022, 16:59

Żywienie po operacji

Post autor: gwido_71 »

Moja mama w przyszłym tygodniu będzie miała operację, po której ma zalecenia, żeby przejść na jakiś czas na dietę płynną i półpłynną, zastanawiam się, czy kupić dla niej nutridrinki, ale nie wiem, czy są takie, które mogłaby jeść, a właściwie wypijać, chorując na cukrzycę. Możecie mi polecić jakieś konkretne? Zamówiłabym od razu większą ilość na jakiś czas.
hebsa

Re: Żywienie po operacji

Post autor: hebsa »

w DOZie jest duży wybór tego typu produktów, można znaleźć takie nutridrinki, które będą odpowiednie dla diabetyków czy osób z innymi problemami zdrowotnymi
Inka

Re: Żywienie po operacji

Post autor: Inka »

Dokładnie, ja też kupuję te nutridrinki, cena jest jeszcze przystępna, bo gdzie indziej chyba już nie mogłabym sobie pozwolić na taki zakup. A skład mają bardzo wartościowy, warto czasami się czymś takim wesprzeć.
zitka

Re: Żywienie po operacji

Post autor: zitka »

Przy chorobie albo osłabieniu to takie nutridrinki naprawdę są super. W doz można dostać różne rodzaje- można dobrać do schorzenia, są również w różnych wariantach smakowych co też jest super opcją.
andzia

Re: Żywienie po operacji

Post autor: andzia »

Mojemu dziadkowi nutridrinki bardzo pomogły przy chorobie nowotworowej, kupowaliśmy właśnie w DOZie, bo tam mieli najlepszą cenę i najlepszy wybór nawet smaków.
myszeczka

Re: Żywienie po operacji

Post autor: myszeczka »

Tak przy chorobie nowotworowej nutridrinki sprawdzają się rewelacyjnie, wzmacniają organizm i zastępują posiłek, mojej babci też bardzo pomagają, właśnie w DOZ jest na nie najlepsza cena.
shapra

Re: Żywienie po operacji

Post autor: shapra »

U mnie problemem jest to, co mam zastosować co na katar domowe sposoby mi są odpowiednie potrzebne. I ja mam świadomość, że będzie to dla nas kompleksowe, ale jak już, to ja jestem w stanie powiedzieć tylko, że naprawdę należy spróbować z odpowiednimi działalnościami. Co wy na to?
kasencja

Re: Żywienie po operacji

Post autor: kasencja »

Po operacji często trzeba wybrać żywienie medyczne, nutridrinki, ja dla swojego dziadka znalazłam takie w aptece DOZ. Różne rodzaje, smaki i bardzo dobre ceny.
ODPOWIEDZ