Kurs na prawo jazdy Warszawa

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Lisa-86
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2020, 2:16

Kurs na prawo jazdy Warszawa

Post autor: Lisa-86 »

Gdzie chodziliście na kurs na prawko w Warszawie? Wiem, że mogę wybierać w różnych auto szkołach, ale mimo wszystko trudno mi się zdecydować. Pod uwagę biorę przede wszystkim lejdis-gentleman-osk.pl. Co myślicie?
Awatar użytkownika
Bonawentura1979
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2021, 13:04

Re: Kurs na prawo jazdy Warszawa

Post autor: Bonawentura1979 »

Chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w Warszawie celująco? W takim razie powinnaś wybrać właśnie tą auto szkołę. Ja dobrze wspominam odbywany tam kurs, a przede wszystkim instruktorów. Są bezkonkurencyjni i mają dystans.
Awatar użytkownika
grabarka
Posty: 36
Rejestracja: 31 lip 2019, 14:24

Re: Kurs na prawo jazdy Warszawa

Post autor: grabarka »

Na szczęście ja już mam to za sobą ale fajnie że chcesz się zapisać na kurs zimą, mnie instruktor z Motostart na Racławickiej nauczył kilku przydatnych rzeczy, na przykład jak się poruszać samochodem po oblodzonej jezdni albo jak odpalać auto na mrozie, to się przydaje mi teraz na co dzień
Awatar użytkownika
Marianna
Posty: 113
Rejestracja: 13 wrz 2019, 13:06

Re: Kurs na prawo jazdy Warszawa

Post autor: Marianna »

Osobiście zdawałam prawo jazdy w Poznaniu, ale wiem jak istotne jest wybranie odpowiedniej szkoły jazdy. W Poznaniu mogę śmiało polecić https://www.zdajprawko.pl/ - w czasie kursów można się wszystkiego nauczyć, nawet jeśli ktoś nigdy wcześniej nie miał do czynienia z jazdą samochodem.
ODPOWIEDZ