Majówka w Beskidach

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
oliwkaaa89
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2020, 0:17

Majówka w Beskidach

Post autor: oliwkaaa89 »

Za oknem tak szaro buro a ja myślami wybiegam cały czas do wiosny. Chciałabym wyjechać z moim ukochanym do jakiegoś przytulnego pensjonatu w górach. Spróbować jakichś regionalnych potraw, pospacerować różnymi szlakami. Nie wiem dlaczego ale uparłam się, że ma to być Wisła albo Ustroń. Może dlatego, że jeszcze nigdy tam nie byłam?

Analizowałam sytuacje i okazuje się, że Wisła jest strasznie zatłoczona a Ustroń ma taki luźny klimat. I mi to odpowiada. Poza tym można do Wisły dojść długm spacerm wzdłuż rzeki. Zapowiada się fantastycznie.

Zaczęłam już nawet przeglądać oferty i trafiłam na takie cudo: Willa Grażyna, http://www.grazyna.ustron.pl/, zaraz obok deptaka, w samym centrum i w dodatku z pełnym wyżywieniem i strefą Spa. Chyba skorzystam z tej opcji. A może znacie coś jeszcze godnego uwagi w okolicach?

obudowa studni w ogrodzie
maria.karaś

Re: Majówka w Beskidach

Post autor: maria.karaś »

Nie rezygnuj ze swojego uporu, bo okolice Beskidu Śląskiego są przepiękne. Można tutaj spędzić czas aktywnie wędrując górskimi szlakami, zwiedzić wiele atrakcyjnych miejsc, m.in. tzw. Trójwieś Beskidzką oraz zabytków.
Co do noclegów, polecam w szczególności Szczyrk. Miasteczko spokojne a baza hoteli i pensjonatów naprawdę na wysokim poziomie. Ja i mój partner bardzo mile wspominamy pobyt w tutejszym hotelu Skalite. Obiekt i jego otoczenie możesz obejrzeć na stronce https://hotelskalite.pl/ wszak zapewniam Cię, że w rzeczywistości prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Do dyspozycji gości są nie tylko wygodne pokoje i ogródek ale również strefa SPA, basen, klub i restauracja.

aparatura do bimbru cena
małwa

Re: Majówka w Beskidach

Post autor: małwa »

Nie jestem za wyjazdami teraz, ale ogólnie marzy mi się zimowa sesja ślubna i to w górach. Nie wiem, czy będziemy w stanie to zorganizować, ale proszę o to mojego przyszłego męża. Dla mnie to wszystko jest naprawdę problematyczne, rodzina porozrzucana, a jeszcze ten covid. Ciekawa jestem, jak nam to wszystko wyjdzie.

najnowszy adobe flash player android
ODPOWIEDZ