odszkodowanie za opóźniony lot

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Karina
Posty: 13
Rejestracja: 21 paź 2019, 20:16

odszkodowanie za opóźniony lot

Post autor: Karina »

Ostatnio miło się zaskoczyłam. Wróciłam w podróży służbowej. Oczywiście wylot samolotu opóźnił się o 4 godziny, więc do domu wróciłam padnięta, a rano oczy na zapałkach. Jako kobieta zawsze walczę o swoje, ale myślałam, że walka o odszkodowanie od przewoźnika będzie czasochłonna. Otóż nie. W Internecie znalazłam stronę: https://do600euro.pl/odszkodowanie-za-lot/ , złożyłam wniosek i po tygodniu dostałam pieniądze.
Awatar użytkownika
Marika
Posty: 3
Rejestracja: 31 maja 2020, 12:21

Re: odszkodowanie za opóźniony lot

Post autor: Marika »

Dobrze wiedzieć takie kwestie.
Awatar użytkownika
magiczna
Posty: 4
Rejestracja: 19 cze 2020, 18:29

Re: odszkodowanie za opóźniony lot

Post autor: magiczna »

Bardzo ciekawe propozycje odnośnie wyjazdów na wakacje. Planowanie takiego wyjazdu może być świetnym sprawdzianem naszych umiejętności strategicznego planowania. W rzeczywistości można sporo zaoszczędzić porównując koszta do tego co oferują typowe biura podróży. Należy jednak mieć na uwadze to, że mogą przytrafić się na miejscu niespodziewane problemy - szczególnie jak nie mamy ze sobą przewonika. Nawet najtańsze ubezpieczenie pokryje w razie czego wszystkie koszta więc zainwestujmy w nie. Podobnie jak w linie lotnicze oferujące wysokiej jakości usługi. Inaczej będziemy musieli starać się o odszkodowanie za odwołany lot jaki ma bardzo często miejsce. Niestety wiele osób nie orientuje się do kogo pójść z tym problemem, a co gorsza brak im wiary w uzyskanie jakichkolwiek pieniędzy. Moim zdaniem oddanie sprawy w ręce profesjonalistów będzie optymalne.
ODPOWIEDZ