Okiennice wewnętrzne?

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Andre
Posty: 195
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:34

Okiennice wewnętrzne?

Post autor: Andre »

Witam! przymierzam się do ostatnich poprawek w moim nowym domu - to już kwestia stricte aranżacyjna. Co myslicie o takich okiennicach wewnętrznych? Bardzo podobają mi się te realizacje https://skyshutters.pl/realizacje/ - szczególnie w łazience i salonie. To byłoby chyba świetne rozwiązanie pod kątem sprzątania bo np na takich roletach czy firanach zbierałby się kurz a tutaj nic :D Tylko przetrzeć ściereczką wilgotną. No i są bardzo stylowe a do tego są takim dodatkowym zabezpieczeniem w domu przed przegrzewaniem wnętrz.
Awatar użytkownika
abraham
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:52

Re: Okiennice wewnętrzne?

Post autor: abraham »

Niestety ja jeszcze takich rozwiązań u siebie nie miałem okazji robić i na ten moment najbardziej interesują mnie rolety wewnętrzne. W sumie sprawdź jak takie rolety będą wyglądały i porównaj je z innymi produktami. Oczywiście ważną kwestią jest również to aby wiedzieć jaka obudowa będzie dobrym rozwiązaniem dla rolet.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 41
Rejestracja: 05 lip 2019, 12:25

Re: Okiennice wewnętrzne?

Post autor: kasiunia »

Z tego co wiem ,to większość okiennic otwieranych jest na zewnątrz, z takimi przynajmniej często się spotykałam. Wydaje mi się ,że kluczowe są tutaj
okucia do okiennic drewnianych, bo to właśnie one trzymają całą okiennicę. Okiennice czasami potrafią być na prawdę ładne i funkcjonalne a ich zastosowania nie zmieniły się w zasadzie od lat.
ODPOWIEDZ