Radca prawny

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Kapryś

Radca prawny

Post autor: Kapryś »

Może ktoś mi wyjaśnić czym różni się radca prawny od prawnika? Poszedłem po poradę, chciałem porady adwokata a przyjął mnie radca prawny. Jestem trochę zły, bo bardzo mi zależy na tej sprawie. Olali mnie w tej kancelarii? .
Awatar użytkownika
pikolo
Posty: 106
Rejestracja: 19 lut 2020, 14:30

Re: Radca prawny

Post autor: pikolo »

Porad prawnych udziela radca prawny takze spokojnie :) ale jesli chcesz sie upewnic, ze porada byla okay to mysle, ze warto skontaktowac sie z mecenasem Weglowskim Email [email protected] - to swietny specjalista w swoim fachu, bardzo angazuje sie w sprawy klientow i podchodzi do nich mega profesjonalnie

venta airwasher lw15
mórarz

Re: Radca prawny

Post autor: mórarz »

Gdy pojawił się problem to odezwałem się do kancelarii http://ulpian-prawnik.pl/#wynagrodzenie .Udzielono mi porad w zakresie prawa rodzicielskiego i rodzinnego, o to chodziło. Sporo kwestii było nie do końca jasnych a problem jednak pojawił się wraz z rozwodem i podziałem opieki co do dzieci.
radką

Re: Radca prawny

Post autor: radką »

Osobiście gdybym miała coś polecać to postawiłabym na Kancelarię Sobczak Maciejewska Zając. Według mnie najszybciej radzą sobie z problemami, wiedzą jak ugryźć temat by nie było zbędnych dodatkowych miesięcy męki. Musisz tylko dobrze opowiedzieć co się dzieje i jakiego rozwiązania oczekujesz.
ODPOWIEDZ