Skąd ubranka dla maluchów?

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Zywia1999
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2021, 18:38

Skąd ubranka dla maluchów?

Post autor: Zywia1999 »

Wolicie kupować ubrania dla swoich maluchów stacjonarnie czy może przez internet? Ostatnio zamawiałam śpiochy niemowlęce w jednym ze sklepów online i muszę przyznać, że jakość zaskoczyła mnie pozytywnie, a cena była zaskakująco korzystna. Od teraz chyba będę wyłącznie w ten sposób robić zakupy. Jak to u was wygląda?
Awatar użytkownika
Karkuszka
Posty: 60
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Skąd ubranka dla maluchów?

Post autor: Karkuszka »

Wszystko spoko, tylko dlaczego dzieci tak szybko z tych ubranek wyrastają?:) No ale z tym się już pogodziłam. Na razie to i tak kupowałam komplet ubranek dla niemowląt ze sklepu https://www.51015kids.eu/niemowlak/outlet Trafiłam na bardzo fajny outlet. Zakupy dopiero się zaczęły ;)
Łucja87

Re: Skąd ubranka dla maluchów?

Post autor: Łucja87 »

A co myślicie o sklepie szipszop? Widziałam na ich stronie ubranka dla niemowląt które bardzo mi się spodobały. Do tego ceny też są atrakcyjne. Zastanawia mnie jak z czasem przesyłki. Ale z opinii które czytałam podobno towar dociera dość szybko. Zamawiałyście coś tam? Jak wrażenia?
asiulaa

Re: Skąd ubranka dla maluchów?

Post autor: asiulaa »

W sumie jest trochę tych sklepów z ubrankami, także trzeba się rozglądać... Ja znalazłam teraz markowe ubrania dla dzieci u firmy outletboxx.com i powiem wam, że warto byłoby tam dokonać zakupu. Mają oni atrakcyjne ceny, dobre gatunkowo ciuszki - także super.
bemame

Re: Skąd ubranka dla maluchów?

Post autor: bemame »

U mnie moda idzie w parze z nowoczesnością, nie boję się odważnych posunięć. Dlatego mam nadzieję, że wy będziecie w tym aspekcie mogli mi pomagać i ja sobie to na spokojnie sprawdzę, ale jeśli już, to celuję w stopki damskie bez palców . To dla mnie kompletna nowość.
ODPOWIEDZ