Sprawa o rozwód Łódź

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
maryja
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2020, 8:53

Sprawa o rozwód Łódź

Post autor: maryja »

Witam. Staram się o rozwód, ale na początek przyda mi się pomoc przede wszystkim w stworzeniu wniosku. Pomyślałam, żeby zgłosić się do mecenasa Adriana Króla, bo wiele dobrego na jego temat słyszałam. Uważacie, że warto?
Awatar użytkownika
Anzelm
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2020, 6:39

Re: Sprawa o rozwód Łódź

Post autor: Anzelm »

Ja mam o mecenasie Królu bardzo dobrą opinię. Na pewno nie można odmówić mu doświadczenia i wiedzy, a to przecież w jego zawodzie najważniejsze. Ja radziłem się u niego w zakresie stwierdzenia nabycia spadku i bardzo mi pomógł. Polecam.
Awatar użytkownika
abraham
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:52

Re: Sprawa o rozwód Łódź

Post autor: abraham »

Sama sprawa rozwodowa zazwyczaj nie trwa długo i wydaje mi się, że również wiele tu zależy od samego skomplikowania sprawy. Ja również po przeczytaniu wpisu https://www.lexagit.pl/jak-przygotowac-sie-do-rozwodu/ wiem w jaki sposób należy przygotować się do rozwodu, gdyż w końcu to nie są łatwe tematy dla żadnej ze stron.
Kotuś

Re: Sprawa o rozwód Łódź

Post autor: Kotuś »

Jeżeli poszukujecie dobrej firmy, która zajmuje się pozwami rozwodowymi, to muszę wam polecić ten link https://i-rozwod.pl/ gdzie znajdziecie świetną firmę. Można to nawet zrobić online, co jest bardzo wygodne. Poza tym, przeczytacie na ichniejszej stronie sporo artykułów, dotyczących alimentów na dzieci i różnorakich innych, przydatnych informacjil.
miśka

Re: Sprawa o rozwód Łódź

Post autor: miśka »

Jeśli chcesz załatwić sprawę jak najszybciej to ja jedynie co polecam kontakt z Kancelarią Sobczak Maciejewska Zając. Według mnie tutaj dadzą Ci racjonalne rozwiązanie, z którego będziesz zadowolony, a rozwód zostanie szybko zamknięty. To sa sprawy rodzinne, lepiej jak ich sędzia nie skrobie do dna.
ODPOWIEDZ