Sprawdzone biuro podróży

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
barbara1412
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2019, 16:10

Sprawdzone biuro podróży

Post autor: barbara1412 »

Cześć!

Dowiaduje się z tego forum tylu ciekawych rzeczy, że aż jestem w szoku ;) tym razem nie mam branżowego pytania tylko takie prywatne. Chcę wyjechać na wakacje gdzieś daleko, marzy mi się egzotyka np. Sri Lanka :D właśnie dlatego mam nadzieję, że poratujecie mnie propozycją sprawdzonego biura podróży?
Awatar użytkownika
lecka
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2019, 16:21

Re: Sprawdzone biuro podróży

Post autor: lecka »

Tak się składa, że jestem Ci w stanie polecić FANTASTYCZNE biuro podróży Sunsara. To były wakacje mojego życia 15 dni w Nepalu. Niesamowite zwiedzanie, bardzo aktywne, świetny hotel a w grupie trafiło mi się 8 niesamowitych osób z którymi do teraz mam kontakt. Właśnie planuję kolejne wakacje z Sunsarą tym razem padło na Meksyk, ale z tego co widziałam na ich stronie organizują też wycieczkę na Sri Lankę także sprawdź koniecznie!
Awatar użytkownika
Chana
Posty: 126
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:03

Re: Sprawdzone biuro podróży

Post autor: Chana »

Nie korzystam nigdy z biur podróży. Nigdy nie wiesz na co tak naprawdę trafisz.
Nie ma nadziei prócz nas. Nie ma litości prócz nas. Nie ma sprawiedliwości. Jesteśmy tylko my.
Awatar użytkownika
KarinaM
Posty: 116
Rejestracja: 22 paź 2019, 19:04

Re: Sprawdzone biuro podróży

Post autor: KarinaM »

Grunt to podejść do tego tematu w sposób racjonalny. Skoro dzisiaj można podróżować po całym świecie, to dlaczego mielibyście tego nie spróbować? Najlepiej zrobicie, jeśli podczas podróży będziecie wspierali się takimi poradnikami jak https://blog.bluesky.pl/rzym-jakiego-ni ... kcje-rzymu W ten sposób możecie poznać każde miasto od zupełnie innej strony, niż robią to wszyscy turyści. Warto o tym wiedzieć :)
Awatar użytkownika
maja
Posty: 54
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:19

Re: Sprawdzone biuro podróży

Post autor: maja »

Zdecydowanie mogę powiedzieć,że sprawdzonym biurem podróży jest https://ctpoland.com.pl/wycieczki/kanad ... d-i-zachod . Ogólnie dawno tam z nimi nie wyjeżdżałam, ale kiedyś się zdarzyło i wszystko porządnie zorganizowali. A teraz myślę o Kanadzie właśnie. Bo to mnie ciekawi.

tynki dekoracyjne do kuchni
Awatar użytkownika
berenika
Posty: 14
Rejestracja: 06 maja 2020, 17:59

Re: Sprawdzone biuro podróży

Post autor: berenika »

Sprawdzone biuro to już połowa sukcesu.Większość z nas wybiera się na wypoczynek,by poleżeć,zrelaksować się,ale dla tych,którzy poszukują na wyjazdach adrenaliny,którzy chcą przeżyć niecodzienną przygodę,polecam kilimandżaro wyprawa
Na wyjeździe zorganizowanym czekają nas wyzwania,którym pomogą sprostać doświadczeni miłośnicy gór,dbający każdego dnia o nasze bezpieczeństwo,komfort, ale i edukację.
ODPOWIEDZ