Wózek, który wybrać?

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
fła

Wózek, który wybrać?

Post autor: fła »

Ktoś podrzuci linka do sklepu gdzie mają w sprzedaży nie tylko głębokie spacerówki, a wszystkie rodzaje wózków. Wózek trzeba koniecznie kupić jeszcze przed narodzeniem maluszka, bo przyda się od pierwszych dni a ja póki co nawet nie mam pomysłu na to jako kupić :)
Awatar użytkownika
parówkowa
Posty: 34
Rejestracja: 25 cze 2019, 18:47

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: parówkowa »

A nie możesz zajrzeć na stronę producenta? Bo ja na przykład mam x-landera, kupiłam go online bezpośrednio od producenta ale można go też zamówić na próbę. Do dziś nic złego się z nim nie dzieje, ślicznie wygląda i tak samo jak na początku. Ten producent ogólnie dobre te wózki robi, zanim go kupiłem zrobiłem rozeznanie i raczej wszyscy go chwalą
wózek43

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: wózek43 »

Wózki z nowoczesnym zawieszeniem są dostępne na stronie Wózki inwalidzkie możecie być pewni że są bardzo dobrej jakości wykonania. Dodatkowo polecam tą firmę bo mają certyfikat. Ja kupowałam wózek inwalidzki dla mojej babci właśnie na tej stronie fajne też jest to że jest dofinansowanie z NFZ. Polecam niezmiernie.
Awatar użytkownika
Gonia335
Posty: 37
Rejestracja: 11 sie 2020, 15:09

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Gonia335 »

Ja bardzo jestem zadowolona z Cavoe osis. Celowo wybrałam wózek bez amortyzacji, bo taki właśnie był mi potrzebny - nie chodzę po terenach nierównych bo nie lubię, a mieszkam w dużym mieście, więc sprawdza się rewelacyjnie. Bardzo luksusowy, stabilny i bezpieczny.
ODPOWIEDZ