Matcha do sklepu

Szukasz porady? Napisz, ktoś na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
Walter87
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2021, 8:44

Matcha do sklepu

Post autor: Walter87 »

Witam serdecznie. Prowadzę własny sklep z herbatami i kawami, a odwiedzający mnie klienci często pytają o matchę, której jeszcze nie mam w swojej ofercie. Zastanawiam się nad zamawianiem jej z freshandgreen.pl. Sądzicie, że jakość będzie w porządku?
Awatar użytkownika
Miłowita1961
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2020, 8:20

Re: Matcha do sklepu

Post autor: Miłowita1961 »

Szczerze polecam Fresh & Green, bo to ich zielona herbata matcha należy do najczęściej polecanych produktów właśnie z uwagi na wysoką jakość i smak. Nie mogę nie wspomnieć też o masie prozdrowotnych właściwości :)
Werońika

Re: Matcha do sklepu

Post autor: Werońika »

Miłowita1961 pisze: ↑20 lut 2021, 18:50 Szczerze polecam Fresh & Green, bo to ich zielona herbata matcha należy do najczęściej polecanych produktów właśnie z uwagi na wysoką jakość i smak. Nie mogę nie wspomnieć też o masie prozdrowotnych właściwości :)
jeśli szukasz dobrej jakości matchy to polecam sklep https://swiatherbat.com.pl/herbata-matcha. Sama tam kupuje herbatę i nie żałuję zakupu!

lakier rustykalny magnat style cena
rąsia

Re: Matcha do sklepu

Post autor: rąsia »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://www.miodowa-cafe.pl/
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Matcha do sklepu

Post autor: Catty »

A czy wiecie o tym, że taka japońska zielona herbata matcha ma sporo cennych właściwości, dla których warto ją pić? Z tego, co mi wiadomo, to napar zawiera sporo antyoksydantów, które jak wiadomo wykazują działanie przeciwstarzeniowe. Poza tym regularne picie takiej herbaty może pomóc obniżyć ciśnienie i cholesterol, zmniejszyć poziom stresu, poprawić nastrój i zrelaksować.
ODPOWIEDZ